Pożyczka na wakacje w Kuki.pl

Wielu ekspertów z dziedziny ekonomii uważa, że lato 2020 roku to idealny czas na wyjazd na wakacje. W razie powrotu epidemii COVID-19 na jesień kurorty zostaną ponownie zamknięte i nie wiadomo kiedy znowu będzie można odpocząć poza domem.

Drugim argumentem za wycieczką właśnie teraz jest rządowy Bon Turystyczny. Jest to dofinansowanie w kwocie 500 zł dla każdego dziecka, które można wykorzystać na cele przeznaczone z wypoczynkiem wakacyjnym. Oczywiście taka kwota nie pozwoli na wyjazd całej rodziny. W tym miejscu z pomocą przychodzi pożyczka na wakacje. Finansowanie od Kuki.pl pozwoli wybrać się całej rodzinie na wycieczkę, a pieniądze o równowartości bonu wakacyjnego powinny pozwolić na sfinansowanie kosztów chwilówki.

Dlaczego opłaca się wziąć pożyczkę od Kuki.pl?

Kuki.pl jest polska firmą pożyczkową, która od stosunkowo niedawna działa na rynku pożyczek pozabankowych. Wśród innych instytucji tego typu wyróżnia się bardzo wysoką kwotą dostępnej pożyczki, która wynosi 5 000 zł dla nowych klientów i aż 15 000 dla stałych klientów. Czas spłaty wynosi 30 dni, należy więc pamiętać o tym, że całą kwotę należy oddać jednocześnie!

Ogromną zaletą Kuki jest bardzo szybka wypłata środków. Jeśli posiadamy konto w jednym z następujących banków:

  • PKO Bank Polski / Inteligo
  • Pekao SA
  • mBank / BRE Bank / MultiBank
  • Santander / BZ WBK
  • ING Bank Śląski
  • Alior Bank
  • Millennium Bank
  • Getin Bank

to pożyczka od Kuki znajdzie się na naszym koncie natychmiast po akceptacji wniosku. Pieniądze są wypłacane wyłącznie w godzinach pracy biura Kuki, czyli w dni powszednie od godziny 8 do 20, a od soboty do niedzieli od godziny 9 do 17.

Pożyczka bez wychodzenia z domu – to możliwe!

Wiele osób uważa, że do zaciągnięcia pożyczki konieczne jest udanie się do specjalnego punktu, przedstawienie zaświadczeń z pracy i spełnienie jeszcze innych formalności, co wymaga dużej ilości czasu.

Nic bardziej mylnego. Koronnym dowodem na to, że można wziąć pożyczkę bez wychodzenia z domu jest Kuki.pl. Jedyną formalnością wymaganą przez tego pożyczkodawcę jest posiadanie dowodu osobistego. Dodatkowo należy jeszcze potwierdzić swoją tożsamość przez przelew bankowy na kwotę 1 grosza.

Całość operacji można przeprowadzić przez przeglądarkę internetową albo telefon komórkowy, nie ruszając się z własnego domu. Wystarczy sięgnąć po dowód osobisty, a pożyczka może trafić na nasze konto już w ciągu 15 minut.