Chwilówka sms przez telefon

Telefon jest jednym z tych urządzeń, bez których nie wychodzimy z domu. Przywiązanie do tego gadżetu docenimy zwłaszcza, gdy nagle znajdziemy się w sytuacji, która wymaga od nas szybkiego pozyskania środków finansowych. Wówczas telefon będzie naszym sprzymierzeńcem, bo umożliwi złożenie wniosku o dodatkową gotówkę za pomocą krótkiej wiadomości. Cała procedura ogranicza się do wpisania odpowiedniej treści i przesłania jej pod wyznaczony przez pożyczkodawcę numer. Tą samą drogą zwykle przychodzi decyzja potwierdzająca przyznanie zobowiązania lub informująca o jego odrzuceniu.

Pożyczka przez telefon tylko dla stałych klientów

Składanie wniosku o pożyczkę w formie SMS-a to zwykle usługa dostępna wyłącznie dla stałych klientów, czyli osób, które terminowo spłaciły co najmniej jedną pożyczkę. Wynika to z tego, że pożyczkodawca posiada już w swojej bazie najważniejsze dane o pożyczającym (w tym numer konta osobistego, na które przelewane są pieniądze), dlatego ponowne wypełnianie wniosku online jest zbędne. Niezbędne jest, aby wysłać wiadomość z numeru podanego w czasie składania pierwszego wniosku.

SMS o treści KASA

Aplikowanie o mikropożyczkę drogą SMS-ową umożliwia Ekspres Kasa. Poprawnie złożony wniosek o pożyczkę do 2 000 zł na 60 dni (płatną w dwóch ratach) wymaga wysłania wiadomości o treści KASA (kwota pożyczki) (okres pożyczki) PESEL na numer 7043. Na przykład, jeśli potrzebujesz 1000 zł i chcesz mieć miesiąc czasu na oddanie należności, wówczas wysyłasz wiadomość KASA 1000 30 82021004220. SMS kosztuje 0,62 gr brutto. Firma zapewnia, że decyzja o przyznaniu bądź odmowie zobowiązania zostanie podjęta w ciągu 15 minut. Po zaakceptowaniu aplikacji, pieniądze powinny pojawić się na Twoim koncie w ciągu godziny.

Via SMS przez telefon

Pożyczka przez SMS w kwocie od 100 do nawet 3000 zł jest dostępna także w ofercie ViaSMS. Aplikację należy wysłać pod numer 71200. W treści należy podać pożądaną kwotę oraz okres spłaty należności.

Smart Pożyczka przez SMS

Nieco inaczej wygląda składanie wniosku przez SMS-a w Smart Pożyczka. Usługa jest dostępna zarówno dla stałych, jak i nowych klientów. W przypadku osób aplikujących o pożyczkę po raz pierwszy, najpierw należy dokonać rejestracji na stronie WWW firmy, a dopiero potem wysłać SMS o treści POZYCZAM(spacja)PESEL(spacja)Kwota pożyczki(spacja)Liczba dni pod numer 517 186 109 (opłata zgodnie z taryfą operatora). Na przykład gdy potrzebujesz 400 zł na 20 dni, powinieneś wysłać wiadomość POZYCZAM 75010704535 400 20. W odpowiedzi otrzymamy SMS z Kodem Wniosku, który trzeba przesłać ponownie na numer 517 186 109 (treść POTWIERDZAM(spacja) Kod Wniosku).

SMS Kredyt – już od pierwszej pożyczki przez telefon

Pierwsza pożyczka przez SMS jest dostępna również w SMSKredyt. Aby ubiegać się o kwotę rzędu od 200 do 800 zł (okres spłaty 15 lub 30 dni) albo pożyczkę wieloratalną rzędu 200 – 10 000 zł (na okres od 2 do 36 miesięcy), należy wysłać wiadomość o treści POZYCZAM kwota okres PESEL nr dowodu osobistego na numer 799 448 077. Potem czekamy na telefon od konsultanta, który poprosi o podanie danych niezbędnych do przeprowadzenia procesu weryfikacyjnego.