Kredito24 z własną aplikacją na telefony komórkowe

Liderem rynku pożyczek pozabankowych, jeśli chodzi o wykorzystanie nowoczesnych technologii i optymalne dostosowanie się do potrzeb współczesnego pożyczkobiorcy, jest Kredito24. Marka jako jedna z dwóch pożyczkodawców posiada aplikację mobilną (drugą firmą jest Zaimo – obie spółki należą do Kreditech Polska), za pomocą której można aplikować o dodatkowy zastrzyk pieniędzy rzędu od 300 do 3000 zł z okresem spłaty wynoszącym co najmniej 7 dni, ale nie więcej niż 30 dni. Usługa jest dostępna dla osób ze smartfonami pracującymi pod kontrolą systemu Android (Google Play) oraz iOS (App Store). Aplikacja Kredito24 zachowuje interfejs znany z oficjalnej strony internetowej pożyczkodawcy, czyli na pierwszym planie mamy suwaki umożliwiające ustawienie wysokości potrzebnej nam kwoty oraz okresu, na który chcemy pożyczyć pieniądze. Po dokonaniu wyboru, przechodzimy do wypełnienia i wysłania wniosku. Potem czekamy na decyzję i przelanie środków na konto bankowe.

Z poziomu programu mobilnego możemy zarządzać swoim profilem w Kredito24, kontrolować datę i kwotę do spłaty, a także – jako stali klienci – składać kolejne dyspozycje pożyczki.

Zaimo – kolejna pożyczka przyjazna urządzeniom mobilnym

Przejrzystą i intuicyjną w obsłudze aplikacją o podobnych funkcjonalnościach co program Kredito24 może pochwalić się wspomniane Zaimo, gdzie możemy zaciągnąć pożyczkę ratalną w wysokości od 500 zł nawet do 6 tys. zł na okres od 1 do 24 miesięcy. W obu przypadkach o dodatkowy zastrzyk pieniędzy możemy starać się 24h/7 dni w tygodniu.

Responsywne strony www firm pożyczkowych

Na potrzebę szybkiego dostępu do pożyczki z poziomu laptopa, smartfona czy tableta odpowiedziały również marki Vivus i Filarum, które postawiły na technologię responsive web design. Mówiąc prościej, przystosowały swoje strony internetowe do możliwości urządzeń mobilnych poprzez stworzenie tzw. stron responsywnych, czyli dopasowujących się do rozmiaru ekranu sprzętu, na którym są wyświetlane. Na stronach pożyczkodawców, oprócz kalkulatorów pożyczkowych umożliwiających zaciągnięcie pożyczki, znajdziemy też najważniejsze informacje o produkcie i usługach danej firmy. Jako stali klienci, możemy zalogować się na swój profil i nim zarządzać, a także wnioskować o kolejne zobowiązanie.