Limity na pierwsze pożyczki online

Limit pierwszej pożyczki stosowany jest przez firmy z pozabankowego sektora pożyczkowego z kilku powodów. Przede wszystkim chodzi o kwestie bezpieczeństwa. Ograniczenie wysokości zobowiązania do kilkuset, maksymalnie 1600 zł (Vivus) jest stosowany po to, aby nie doprowadzić do nadmiernego zadłużenia klienta. Nieduże kwoty wiążą sie z mniejszym ryzykiem niewywiązania się z umowy i niezwrócenia należności w terminie. Poza tym, unikasz w ten sposób wzięcia sumy pieniędzy, której w pełni nie wykorzystasz, a co za tym idzie – nie będziesz musiał ponosić niepotrzebnych kosztów. To również ochrona przed popadnięciem w kłopoty finansowe. W ten sposób pożyczkodawca może także rozeznać się, na ile jesteś rzetelnym klientem i jak radzisz sobie z regulowaniem zobowiązań. Firmy pozabankowe nie mają wglądu do zasobów Biura Informacji Kredytowej (poza Kredito24, Wonga i Vivus, które współpracują z BIK), chociaż mogą skierować zapytanie za pośrednictwem BIG InfoMonitora, o ile klient wyrazi zgodę. Postawienie widełek dla pierwszej kwoty pożyczki online oraz ograniczenie liczby zobowiązań do jednego w danym okresie służy też zredukowanie do miniumum ryzyka, że zaczniesz wnioskować o pieniądze, aby spłacać w ten sposób inne długi.

Pandamoney bez limitów

Większe zaufanie wobec klientów ma Pandamoney. Firma nie dzieli klientów na nowych i stałych, dzięki czemu każdy wnioskujący o pożyczkę online ma szansę ubiegać się o maksymalną dostępną kwotę, czyli 1800 zł. Najmniej można pożyczyć 100 zł. Ostateczna wysokość zobowiązania, które zostanie przyznane, zależy od twojej zdolności kredytowej, czyli tego, czy twoje dochody pozwalają uzyskać daną kwotę i oddać ją zgdonie z umową. Okres spłaty w Pandamoney.pl wynosi od 7 do 30 dni.

Weź pożyczkę w Pandamoney

Extraportfel – do 1400 zł za darmo

Progów pożyczki online nie stosuje również Extraportfel. W tym przypadku masz do wyboru kwoty z przedzialu 100-3500 zł, na których zwrot masz od 5 do 45 dni. Jednak tylko przy pierwszej pożyczce możesz liczyć na to, że nie dopłacisz do niej ani grosza. Warunkiem darmowego zobowiązania jest aplikowanie o nie więcej niż 1400 zł. Pożyczka online w Extraportfel jest dostępna dla osób, które mają co najmniej 23 lata. W przypadku problemów z terminową spłatą można przedłużyć pożyczkę o 10, 20, 30 lub 45 dni.

Weź pożyczkę w Extraportfel

Szybka Gotówka – nawet 3000 zł przy pierwszej pożyczce

Kolejną firmą oferującą pożyczki online bez limitu dla nowych klientów jest Szybka Gotówka. Potrzebując dodatkowych pieniędzy, najmniej możesz dostać 100 zł, a najwięcej 3000 zł. Na zwrot należności powiększonej o odsetki masz o 1 do 30 dni. Z oferty można skorzystać każda pełnoletbnia osoba, która posiada konto osobiste w banku i aktywny telefon komórkowy, a także nie zalega ze spłatą innych pożyczek czy kredytów.

Weź pożyczkę w Szybka Gotówka