Super pożyczka z niskim RRSO w Super Groszu!

Sektor pozabankowy to już nie tylko uzupełnienie oferty banków, lecz coraz poważniejsza konkurencja dla tych instytucji. Jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na pozabankowym rynku finansowym jest firma Super Grosz, który oferuje super pożyczki nawet do 15 tys. zł z niskim RRSO i szybką decyzją kredytową. Aby skorzystać z oferty Super Grosza, wystarczy wypełnić intuicyjny wniosek na stronie pożyczkodawcy.
Super Grosz

Super Grosz oferuje pożyczki mogące sięgnąć aż 15000 zł do spłaty w ciągu 48 miesięcy. Firma weszła na polski rynek pożyczek pozabankowych w listopadzie 2015 i zyskuje uznanie coraz większej liczby klientów.

Weź pożyczkę Opinie o Super Grosz

Pożyczka z dobrym oprocentowaniem w Super Groszu

Super Grosz to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku pożyczkowym. Nic dziwnego – firma jest wielokrotnym laureatem nagród, liderem wielu rankingów pożyczkowych oraz po prostu zaufanym pożyczkodawcą. Super Grosz to idealny przykład tego, że sektor pozabankowy to już nie tylko uzupełnienie oferty banków, lecz coraz poważniejsza konkurencja dla tych instytucji. Rośnie nie tylko wartość tego rynku, lecz również zaufanie konsumentów w stosunku do firm pożyczkowych. Czytelność oferty, szybkie finansowanie i brak ukrytych kosztów – to tylko część obszarów, w których z bankami zdecydowanie wygrywają instytucje pozabankowe.

Ich głównym atutem jest szybkie finansowanie, dobre oprocentowanie (w Super Groszu już od 57,60 proc.) i przejrzysty proces ubiegania się o pożyczkę. Klient od początku wie, jakie kroki musi podjąć, by otrzymać zastrzyk gotówki – cała procedura jest przedstawiona w jasny i zrozumiały sposób. Dodatkowo w każdym momencie konsument może zwrócić się z prośbą o pomoc do konsultantów danej firmy pożyczkowej.

Jak wziąć pożyczkę w Super Groszu?

Super Grosz – jako pożyczkodawca nastawiony na potrzeby klienta – szanuje jego czas i potrzebę szybkiego, ale jednocześnie bezpiecznego zdobycia dodatkowego finansowania. Dlatego firma maksymalnie uprościła proces wnioskowania – tak, żeby wszystkie najważniejsze informacje zostały podane od razu i żeby pożyczkodawca mógł w kilka minut wydać pozytywną decyzję pożyczkową.

Żeby wziąć pożyczkę wystarczy wybrać na stronie Super Grosza interesującą nas kwotę (od 1 tys. do 10 tys. zł lub 15 tys. zł w przypadku drugiej pożyczki) i czas spłaty (od czterech do 48 miesięcy). Następnie należy wypełnić formularz i poczekać na weryfikację za pomocą czeku GIRO, przelewu o wysokości 1 zł lub przez system Konto X (zależnie od wyboru klienta). To wszystko – cały proces od rejestracji poprzez weryfikację do wypłaty środków trwa tylko kilka minut.

Minimum formalności i minimum kosztów w Super Groszu

Niektóre firmy przyciągają do siebie klientów czasowymi promocjami – Super Grosz także często przygotowuje specjalne oferty, jednak na co dzień i tak oferuje pożyczki na atrakcyjnych warunkach. Dzięki temu jego zwykła oferta dorównuje najlepszym promocjom niektórych pożyczkodawców.

Super Grosz stawia na niskie RRSO, długi okres spłaty – dopasowany do potrzeb klienta, profesjonalną i wielokanałową obsługę. Klienci nie tylko mogą wybrać, w jaki sposób skontaktują się z konsultantem, ale także za pomocą strony internetowej mogą wskazać konkretną osobę, z którą chcą rozmawiać. Cały proces wnioskowania o pożyczkę przebiega online, dzięki czemu można ubiegać się o nią bez wychodzenia z domu.

Wiele instytucji pożyczkowych oferuje pierwszą pożyczkę (do określonej kwoty i przy terminowej spłacie) za darmo. W praktyce oznacza to, że pożyczkobiorca zwraca pożyczkodawcy dokładnie tyle, ile od niego pożyczył. W Super Groszu koszty są zmniejszone do niezbędnego minimum – tak, żeby pożyczka była korzystna dla klienta i nie obciążała jego domowego budżetu. Firma od początku informuje o całkowitym koszcie zobowiązania, dzięki czemu klient jeszcze przed podpisaniem umowy wie, ile wynosi finalny koszt pożyczki. Jest również w stanie dopasować jej wysokość i termin spłaty do swoich możliwości finansowych, co pozwala zminimalizować ryzyko nadmiernego zadłużania się. Ponadto dostaje on do wglądu wszystkie dokumenty na długo przed ich podpisaniem, dzięki czemu może spokojnie się z nimi zapoznać.

Jak odpowiedzialnie pożyczać pieniądze?

Z uwagi na łatwą dostępność pozabankowych produktów finansowych praktycznie każdy może wziąć pożyczkę. A jednak… nie każdy powinien, dlatego odpowiedzialni pożyczkodawcy biorą pod uwagę możliwość spłaty zadłużenia bez klienta. W związku z tym do ofert reklamowanych jako „chwilówki dla każdego” czy „pożyczki bez baz” należy podchodzić z dużą ostrożnością. Nawet atrakcyjnie wyglądająca oferta, która ma być dostępna “dla wszystkich” i “na dobrych warunkach” często wcale nie jest korzystna – ponieważ bardzo często rekompensowana jest odpowiednio wysokimi kosztami pożyczki.

Chcąc mieć pewność, że dodatkowe finansowanie okaże się bezpieczne dla naszego portfela, warto wziąć je u sprawdzonego i odpowiedzialnego pożyczkodawcy, który dopasuje ofertę do realnych możliwości finansowych klienta – tak jak robi to SuperGrosz. Informacje o pożyczce, w tym całkowity koszt zobowiązania, podawane są w jasny, czytelny i zrozumiały sposób. Takie działanie pozwala na świadome zaciągnięcie zobowiązania. A jeśli klient ma jakiekolwiek pytania, to w każdym momencie może skontaktować się z konsultantami firmy – telefonicznie, mailowo lub za pomocą czatu znajdującego się na stronie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze

2021 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×