Specjalna promocja NetCredit

Pierwsza pożyczka za darmo to standard w wielu firmach pożyczkowych – także w NetCredit. Często jednak koszty kolejnych pożyczek są już znacznie wyższe. Dlatego NetCredit we współpracy z Pozyczkaportal wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy chcą jak najtaniej pożyczyć pieniądze, i oferuje im atrakcyjną promocję zmniejszającą koszty wzięcia drugiego zobowiązania.

Aby skorzystać z promocji, wystarczy podczas wypełniania wniosku o pożyczkę w NetCredit wpisać kod:

  •  LOANDO5

(w specjalnie przeznaczonym do tego miejscu). Dzięki temu koszty kolejnej pożyczki, którą zaciągniemy w tej firmie, automatycznie spadną o połowę. RRSO zobowiązania wynosi wtedy 422,68 proc. Nie musimy się obawiać, że system nie zapamięta tego kodu – informacja ta zostanie zapisana w naszym panelu klienta NetCredit, dzięki czemu kolejna pożyczka w tej firmie na pewno będzie o 50 proc. tańsza.

Wysokie kwoty chwilówek w NetCredit

W NetCredit można pożyczyć od 300 do 5 000 zł, ale maksymalna kwota pierwszej pożyczki wynosi 3 000 zł. Czas spłaty zobowiązania wynosi maks. 30 dni. Jeśli jednak nie możemy z różnych względów oddać w tym czasie pieniędzy, możemy skorzystać z oferty refinansowania pożyczki na 7, 14 lub 30 dni.

W NetCredit może pożyczyć każdy, kto jest w stanie spłacić zobowiązanie i kto mieści się w przedziale wiekowym 20 – 70 lat. NetCredit działa w 6 krajach. Firma ta dotychczas udzieliła zobowiązań aż 2 000 392 klientom.