20 tys. zł bez zbędnych formalności i od ręki

Profi Credit to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i druga co do wielkości firma pożyczkowa w Polsce. Od 2018 roku oferuje szybką pożyczkę online, którą można zaciągnąć w całości przez internet. Z tej oferty z miesiąca na miesiąc korzysta coraz więcej klientów. Nic dziwnego, ponieważ to wyjątkowa okazja. Każdy klient, który zaciągnie pożyczkę online w Profi Credit nie musi płacić od niej odsetek – RSO wynosi dokładnie 0 proc.

Każdy, kto chce skorzystać z oferty powinien złożyć wniosek pożyczkowy na stronie Profi Credit i poczekać na kontakt ze strony konsultanta, który ustala zdolność kredytową i na tej podstawie może zaproponować idealną i tanią pożyczkę dla każdego wnioskującego. Formularz online jest prosty i intuicyjny. Nie wymaga nawet podpisu klienta, a dzięki sprawnemu systemowi weryfikacji, pieniądze mogą znaleźć się na koncie nawet w kilkanaście minut od złożenia wniosku.

Profi Credit stawia na wygodę klientów

Papiery, formularze, dokumenty i miliony telefonów – tym rzeczom Profi Credit mówi “nie”. Firma, która już od 15 lat jest na rynku finansowym jak nikt inny zdaje sobie sprawę, co najbardziej męczy wszystkich pożyczkobiorców. Dlatego wyciąga do nich pomocną dłoń i oferuje im pożyczkę z minimum formalności – tak, żeby nikt nie musiał tracić czasu tam, gdzie liczy się on najbardziej.

Kwota pożyczki pozabankowej rozkładana jest na dogodne raty, nawet na okres 36 miesięcy. Dodatkowo każdy klient już na etapie wnioskowania może zbierać na swoim koncie punkty. Dają one benefity różnego rodzaju, na przykład odroczenie płatności raty, obniżenie o połowę dwóch rat czy całkowitą spłatę jednej raty. Dodatkowe punkty można uzyskać za terminową spłatę rat lub polecenie oferty Profi Credit znajomym. Te działania świadczą o mocnym nastawieniu na potrzeby klienta, a tak prokliencka postawa zdarza się naprawdę rzadko.

Jak wziąć szybką pożyczkę z RSO 0 proc. w Profi Credit?

Wzięcie pożyczki w Profi Credit jest łatwe i intuicyjne. Wystarczy wejść na stronę pożyczkodawcy i wybrać interesującą nas kwotę (co ważne – maksymalnie 20 tys. zł, jeśli chcemy zmieścić się w warunkach promocji). Następnie należy wpisać w wybrane miejsce swoje imię, nazwisko i numer telefonu, a potem kliknąć w przycisk “chcę pożyczkę”, co automatycznie przekieruje nas do formularza dla pożyczkobiorcy. Wypełnienie go zajmuje dosłownie chwilę. Potrzebne do tego są tylko: seria i numer dowodu osobistego oraz numer PESEL.

Aby potwierdzić swoją tożsamość, musimy przelewu weryfikacyjnego w wysokości 1 zł. Decyzja o przyznaniu pożyczki powinna przyjść w ciągu 15 minut, a pieniądze wysyłane są na konto klienta jeszcze tego samego dnia! Szybkie pożyczki do 20 tys. zł z RSO 0 proc. w Profi Credit są wygodne, tanie i bezpieczne – o czym świadczy zadowolenie setek tysięcy klientów.