Kilkanaście lat doświadczenia w udzielaniu pożyczek

Firma Profi Credit działa na rynku finansowym kilkanaście lat. Przez ten czas zyskała zaufanie wielu Polaków. Dotychczas, aby zdobyć pożyczkę ratalną oferowaną przez pożyczkodawcę należało wejść na jego stronę internetową i złożyć za jej pośrednictwem wniosek o dodatkową gotówkę. To, co odróżniało pożyczkodawcę od konkurencji to fakt, że aby dopełnić formalności należało udać się do jednej z placówek firmy.

Dziś Profi Credit oferuje pożyczkę Profi Credit Online, czyli pożyczkę dostępną całkowicie bez wychodzenia z domu. Oznacza to, że nie będziemy musieli udawać się do jednej z ponad 130 placówek firmy, aby podpisać dokumenty i uzyskać pożyczkę.

Profi Credit Online – co w ofercie?

Profi Credit Online to pożyczka ratalna dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców na kwotę od 1 000 zł do 25 000 zł. Maksymalny okres kredytowania przy pożyczce online wynosi 48 miesięcy. Pożyczkodawca nie wymaga zabezpieczenia pożyczki, a także przedstawienia zaświadczeń o zarobkach (w przypadku sięgnięcia po pożyczkę do 9 000 zł).

Warunkiem ubiegania się o pożyczkę Profi Credit Online jest ukończenie 18 roku życia. Ponadto pożyczkobiorca powinien dokonać potwierdzenia swojej tożsamości za pomocą przelewu weryfikacyjnego. Po ocenie wiarygodności zebranych przez pożyczkodawcę danych, wnioskujący otrzyma pożyczkę.

Profi Credit i pożyczka z RSO 0 proc.

Przeglądając ofertę Profi Credit możemy natknąć się na informację dotyczącą RSO równego 0 proc. Pożyczkodawca rzeczywiście oferuje pożyczkę bez odsetek. Pamiętajmy jednak, że pożyczka nie jest zupełnie darmowa. Wnioskując o nią będziemy musieli ponieść koszt związany z opłatą przygotowawczą czy prowizją.

Przed złożeniem wniosku pożyczkowego warto zapoznać się z warunkami świadczonych przez pożyczkodawcę usług. Pozwoli to na odpowiedzialne pożyczanie pieniędzy i prawidłowe wpłynięcie na historię kredytową.