PKO BP płaci graczom 50 zł za kupno Xbox Game Pass Ultimate

Posiadacze konsoli kupują dziś nie tylko gry, ale również usługi subskrypcyjne oferowane przez producentów danego sprzętu. W przypadku urządzenia Microsoftu jest to abonament Xbox Game Pass Ultimate, który wykupić można także w PKO BP. Za nabycie 3-miesięcznej subskrypcji bank przyznaje graczom bony 50 zł do wydania w sklepie Xbox.
Jak kupić kartę podarunkową Xbox Game Pass Ultimate w PKO BP?
PKP Bank Polski

Jedną z najciekawszych ofert PKO BP jest obecnie Konto za Zero czyli podstawowe konto osobiste za 0 zł dla osób od 18 roku życia. Sprawdź ile kosztuje prowadzenie konta w PKO BP, ile wynoszą opłaty za kartę i przelewy. Czy warto założyć konto akurat w tym banku?

Złóż wniosek Opinie o Konto za Zero w PKO BP

Co można zyskać w promocji?
  • Bon 50 zł do sklepu Xbox
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 19 grudnia 2021 roku

PKO BP nagradza za karty podarunkowe Xbox Game Pass Ultimate

W świecie pełnym cyfrowych usług dobre konto bankowe służy nie tylko do odbierania wypłaty, nadawania przelewów i płacenia za zakupy. Rachunek osobisty powinien ułatwiać codzienne płatności. PKO BP umożliwia wygodne opłacanie abonamentów za usługi subskrypcyjne bez podpinania do nich karty płatniczej. Wystarczy kupić tylko kartę podarunkową i wpisać z niej kod na Netflix, Spotify, Twitch i w kilkunastu innych serwisach.

Promocja „Bonusowa karta 50zł przy zakupie Xbox Game Pass Ultimate 3 w PKO BP” skierowana jest do graczy, którzy za pomocą kart podarunkowych opłacają abonament związany z konsolą Microsoftu. Jedynym wymaganiem jest posiadanie konta osobistego, które daje dostęp do serwisu internetowego iPKO lub aplikacji IKO. Ponadto należy pamiętać, że PKO BP rozda maksymalnie 500 nagród. Liczba ta raczej nie zostanie przekroczona, ale trzeba mieć na uwadze ograniczony charakter promocji.

Jak kupić kartę podarunkową Xbox Game Pass Ultimate w PKO BP?

Uzyskanie bonu 50 zł do sklepu Xbox nie nastręczy trudności żadnemu graczowi, który korzysta z Xbox Game Pass Ultimate. Wystarczy bowiem nabyć kartę podarunkową z 3-miesięczną subskrypcją (kod można wykorzystać później) za pośrednictwem PKO BP.

Jak otrzymać bon 50 zł za wykupienie Xbox Game Pass Ultimate w PKO BP?

  1. Do 19 grudnia 2021 roku zalogować się do serwisu internetowego iPKO lub aplikacji mobilnej IKO.
  2. W zakładce “Usługi” wybrać opcję “Karty podarunkowe” i kliknąć “Kup kartę”.
  3. Po wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych nabyć kod na 3-miesięczny dostęp do Xbox Game Pass Ultimate.

Nagroda w formie kodu cyfrowego trafi na adres e-mail powiązany z usługą Xbox Game Pass Ultimate do 31 grudnia 2021 roku. Czas na wykorzystanie bonu 50 zł w sklepie Xbox upłynie 31 listopada 2022 roku. Nagroda zwolniona jest z podatku dochodowego i nie trzeba zgłaszać jej do fiskusa.

PKO BP nagradza obecnie stałych klientów

Polityka banków dotycząca premiowania klientów różni się w zależności od instytucji. PKO BP wróciło ostatnio do nagradzania przede wszystkim stałych klientów. Oprócz 50 zł dla graczy na pewno powinni zainteresować się programem poleceń PKO BP, w którym za każdą skuteczną rekomendację usług banku otrzymuje się 100 zł. Potrzebując dodatkowej gotówki, warto przyjrzeć się także ofercie z niższą prowizją dla posiadaczy kont w PKO BP.

Co uzyskać mogą nowi klienci? Chcąc założyć konto, powinni zwrócić się do innego banku, ponieważ tutaj liczyć mogą tylko na pół roku darmowej telemedycyny albo 100 zł na Pyszne.pl w przypadku Konta dla Młodych. W PKO BP opłacalna będzie dla nich tylko pożyczka, ponieważ liczyć mogą na kredyt gotówkowy bez prowizji do 200 000 zł. To jednak kiepskie pocieszenie dla łowców premii, które nie generują dodatkowych kosztów.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze

2021 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×