Kiedy i gdzie odbędzie się FinAdTech Warsaw? Kto jest organizatorem tego wydarzenia?

FinAdTech Warsaw odbędzie się już 20 września 2019 r. w hotelu Sofitel Warszawa Victoria. Organizatorem największej konferencji na temat marketingu partnerskiego w sektorze finansowym Fintech jest partnerska sieć LeadGid, która w głównej mierze zajmuje się dostosowywaniem zaawansowanych technologii w dziedzinie marketingu internetowego.

Trzeba wiedzieć, że sieć partnerska LeadGid od długiego czasu z powodzeniem organizuje konferencje w Europie. Podczas każdego wydarzenia prezentuje najnowsze trendy rynkowe oraz daje szansę różnym specjalistom z dziedziny pozyskiwania potencjalnych klientów finansowych.

FinAdTech w Warszawie będzie trzecią konferencją w tym roku. Dwie poprzednie odbyły się w Moskwie i Kijowie. Na listopad LeadGid planuje zorganizować wydarzenie w Barcelonie.

Jaki program przewidzieli organizatorzy FinAdTech Warsaw?

Wszyscy, którzy pojawią się na FinAdTech Warsaw, z pewnością zdobędą ogromną wiedzę na wiele tematów dotyczących nowoczesnych rozwiązań w sektorze FinTech. Jaki program konferencji przygotowali organizatorzy tego wydarzenia? Na co będą mogli liczyć uczestnicy?

Na FinAdTech Warsaw będzie można się dowiedzieć między innymi:

  • Jaki będzie marketing finansowy? Globalne trendy i przegląd globalnego rynku e-finansów. Trendy i prognozy Fintech w Polsce.
  • Wiadomości z elektronicznego rynku pieniężnego: Big Data: banki, mikroorganizacje finansowe, ruch internetowy
  • Jakie strategie promowania produktów finansowych są wybierane przez dzisiejszych kluczowych graczy na rynku? Jakie narzędzia będą potrzebne? Studia przypadków i raporty uczestników rynku.

Więcej szczegółów na temat tego wydarzenia można znaleźć na stronie internetowej https://2019warsaw.finadtech.com/en.

Bilet na FinAdTech Warsaw dla jednej osoby kosztuje 300 euro, warto zastanowić się również nad wersją Premium, za którą trzeba zapłacić 400 euro.