Jaki prezent na Dzień Mamy?

Szukając prezentu na Dzień Mamy, chcemy znaleźć coś wyjątkowego. Pragniemy podarować coś, co sprawi jej ogromną przyjemność i o czym będzie pamiętać jeszcze przez długi czas. Jak to zrobić? Po pierwsze powinniśmy pamiętać, że to przede wszystkim kobieta, a mało która przedstawicielka płci pięknej nie lubi kwiatów. Ogromny bukiet tulipanów na pewno wywoła na twarzy naszej mamy ogromny uśmiech. Możemy też pomyśleć nad spersonalizowaną biżuterią i wygrawerować ważne słowa na odwrocie bransoletki czy naszyjnika. Taki podarunek zawsze powoduje łzy wzruszenia – więzi, która łączy matkę z dzieckiem, nic nie potrafi zastąpić. A kiedy znamy gust naszej mamy, możemy zdecydować się na perfumy albo ładną torebkę, która będzie pasować do jej wiosennych stylizacji. Jeśli martwisz się, że nie podołasz wydatkom, możesz skorzystać z atrakcyjnej oferty pożyczek online.

Szybka pożyczka na wymarzony prezent

Chociaż chcielibyśmy podarować swojej mamie gwiazdkę z nieba, nie na każdy prezent nas stać. Czasami nawet kwota 100 czy 200 zł może okazać się problemem dla naszego budżetu. Codzienne wydatki potrafią pozbawić nas połowy wypłaty. Lecz jeśli zdecydujemy się na szybką pożyczkę, będziemy mogli sobie pozwolić nie tylko na ciepłe słowa i wspólny spacer. Szczególnie, że pożyczki przez internet są łatwo dostępne, a staranie się o dodatkowe środki nie zajmuje więcej niż kilka minut. Składamy wniosek, korzystając z komputera albo urządzeń mobilnych (już 30 proc. pożyczek zaciąganych jest przez telefon bądź tablet – badania Pozyczkaportal.pl), weryfikujemy swoje dane, a później czekamy na odpowiedź. Nie będziemy martwić się decyzją, jeśli wcześniej sprawdzimy swoją historię kredytową w BIK-u.

Pożyczka ratalna, kiedy planujemy niezwykłą niespodziankę

Mama zasługuje na wszystko, co najlepsze. W końcu to ona się nami opiekowała, dlatego teraz my możemy zatroszczyć się o nią i okazać miłość nietuzinkowym podarunkiem. Może wspólny wyjazd do SPA albo wycieczka last minute? Spacery uliczkami Rzymu na zawsze zapadłyby jej w pamięć, szczególnie jeśli wybierzemy się podróż razem. Takie prezenty są droższe, ale nie musimy martwić się o finanse, jeśli wybierzemy pożyczki ratalne. Gwarantują wyższe kwoty, a ubieganie się o nie jest równie proste, jak w przypadku chwilówek. W dodatku spłatę możemy rozłożyć na dłuższy okres, nie bojąc się o nasz budżet. Dlatego już dzisiaj zaplanujmy cudowny Dzień Matki, a w finansowaniu niespodzianek pomogą nam instytucje pozabankowe.

”Dzień Mamy powinien być wyjątkowy, ale pamiętajmy, żeby rozsądnie dobierać kwotę pożyczki, jeśli decydujemy się na pozabankowe wsparcie finansowe. W przeciwnym razie zamiast świętować, będziemy się martwić, jak w terminie dokonać płatności. A przecież nie o to chodzi, żeby się zadłużyć, tylko w niecodzienny sposób okazać, jak bardzo kochamy swoją mamę. Dlatego nie traćmy głowy przy pożyczaniu, a to wydarzenie będzie przywoływać same miłe wspomnienia” – komentuje Tymon Zastrzeżyński, ekspert Pozyczkaportal.pl.