Nowe regulacje prawne, zaostrzone przepisy podatkowe, zwiększona liczba kontroli – to codzienność przedsiębiorców. Niestety, nie sprzyjają one rozwojowi biznesu – z jednej strony przedsiębiorcy z ostrożnością podchodzą do tematu optymalizacji, z drugiej jednak – zastanawiają się, czy dotychczasowe rozliczenia nie spowodują konfliktu z fiskusem. Podczas III edycji konferencji „Optymalizacja w Przedsiębiorstwie” grono ekspertów, w oparci o praktyczne przykłady, przedstawi możliwości optymalizacyjne w firmie, a także zaprezentuje najnowszą linię interpretacyjną organów podatkowych oraz sądów administracyjnych.

Program konferencji

Podczas konferencji „Optymalizacja w przedsiębiorstwie” zostaną poruszone takie tematy jak: zastosowanie klauzuli antyabuzywnej w praktyce, korzystanie z ulgi na badania i rozwój, optymalizowanie wynagrodzenia pracowniczego czy prawidłowe rozliczanie VAT. Uczestnicy poszukają również odpowiedzi na pytania, czy Polska jest liderem czy ogonem Europy w rozwiązaniach podatkowych oraz ile można zaoszczędzić, przeprowadzając audyt rozliczeń w podatku od nieruchomości.

Prelegenci

Podczas konferencji głos zabiorą m.in.: dr Andre Helin (Prezes BDO), Rafał Kowalski (Tax Partner w Dziale Doradztwa Podatkowego, BDO), Emilia Wolnowska (Senior Tax Consultant w Dziale Doradztwa Podatkowego, BDO), Joanna Pasymowska (Tax Manager w Dziale Doradztwa Podatkowego, BDO), Maja Fabrowska (Tax Consultant w Dziale Doradztwa Podatkowego, BDO).

„Udział w konferencjach mających na celu usprawnienie działalności są dla nas bardzo ważne. Jednym z takich wydarzeń jest właśnie konferencja „Optymalizacja w przedsiębiorstwie”, dlatego też z wielką chęcią będziemy uczestnikami tego wydarzenia.” – komentuje Tymon Zastrzeżyński, ekspert pozyczkaportal.pl.