Ofin.pl marką godną zaufania

Nominacja do Medalu Polskiej Przedsiębiorczości to kolejny wyraz zaufania, jakim klienci obdarzają Ofin.pl. Wyróżnienie to przyznawane jest po szczegółowej weryfikacji i ogólnopolskich badaniach rynku przeprowadzanych przez Kapitułę Nagrody.

Medal Polskiej Przedsiębiorczości to najbardziej prestiżowe wyróżnienie wręczane instytucjom finansowym aktywnym na polskim rynku. Nagrodzone nim przedsiębiorstwa z sektora finansowego i pożyczkowego uzyskują prawo do posługiwania się wyjątkowym godłem Instytucji Finansowej Roku 2015 roku.
Ofin.pl nominowany do Medalu Polskiej Przedsiębiorczości

Ofin.pl w gronie najlepszych firm w branży pożyczkowej

Znalezienie się w gronie podmiotów finansowych wyróżnionych Medalem Polskiej Przedsiębiorczości stanowi potwierdzenie najwyższej jakości usług związanych z udzielaniem pożyczek drogą internetową przez Ofin.pl. Świadczy również o rosnącej satysfakcji klientów, którzy zdecydowali się na zaciągnięcie bezpiecznego, krótkoterminowego zobowiązania finansowego za pośrednictwem Ofin.pl.

Wejście do dla Ofin.pl motywacja do dalszej, wytężonej pracy nad rozwojem marki i oferty, aby przybywało zadowolonych pożyczkobiorców.

Uroczyste wręczenie Godła Instytucji Finansowych Roku 2015 planowane jest przez Organizatorów w sali warszawskiego Hotelu Sheraton.

O Ofin.pl

Ofin.pl udzielił pierwszej pożyczki online w 2012 roku i od tego czasu stale rozwija swoją działalność, umożliwiając klientom uzyskiwanie krótkoterminowego wsparcia finansowego w postaci szybkich pożyczek. Markę wyróżniają przejrzystość zasad udzielania finansowania, rzetelna i kompetentna obsługa oraz prosty proces składania wniosku z formalnościami ograniczonymi do minimum. Szczególny nacisk kładziony jest na bezpieczeństwo pożyczkobiorców, co docenił branżowy serwis Loan ­Magazine przyznając Ofin.pl certyfikat „Odpowiedzialny Pożyczkodawca”. Ofin.pl posiada również tytuł Firmy Wiarygodnej Finansowo przyznany przez BIG InfoMonitor. Marka Ofin.pl należy do spółki Sfera Finansów SA (członka Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce) z siedzibą w Warszawie i jest partnerem pośredniczącym Ferratum Bank – instytucji finansowej o międzynarodowym kapitale i globalnym zasięgu.

źródło: loan-magazine.pl