Nowoczesne narzędzia komunikacyjne rozwiązaniem problemów branżowych

Największą bolączką firm pożyczkowych jest utrata klientów przez niewystarczająco szybką reakcję na ich zapytania. Jeśli chcesz odnieść sukces, musisz odpowiadać błyskawicznie. Z kolei windykatorzy martwią się niską skutecznością działań. Opłacalność ich pracy cały czas spada, a większość czasu zajmują nieefektywne próby dodzwonienia się do osób, z których trzeba ściągnąć należności. Można temu zaradzić, wykorzystując nowoczesne narzędzia do wielokanałowej komunikacji. Błyskawiczna obsługa pożyczkobiorców oraz efektywne ściąganie powinności finansowych jest możliwe. Pomocą mogą się okazać nowoczesne technologie.

Poznaj tematy, które poruszą eksperci

Poza rozpoznaniem kluczowych problemów pożyczkodawców i windykatorów, eksperci będą szukać najlepszych sposobów i narzędzi, aby skutecznie je rozwiązywać. Nie zabraknie również case study, pozwalającego zmierzyć się z faktyczną sytuacją firm działających na rynku. Ostatnim zagadnieniem będzie przybliżenie aplikacji Cloud Contact Center. Podczas praktycznych warsztatów będzie można zapoznać się ze sposobem jej działania i wykorzystania. Poszczególne zagadnienia będą oddzielać przerwy kawowe. Networking to idealna okazja, aby nawiązać nowe kontakty i wymienić się doświadczeniami.

Informacje organizacyjne

Śniadanie w Chmurze rozpocznie się w czwartek 22 września, o godzinie 8.30. Po rejestracji uczestników już o godzinie 9 będzie można słuchać pierwszego wykładu. Miejscem konferencji jest budynek Millenium Plaza, a dokładniej klub „Level 27”, mieszczący się na jego 27 piętrze. Warsztaty zakończą się o godzinie 12.30, tuż po konkursie wizytówkowym, na którym można wygrać atrakcyjne nagrody przygotowane przez organizatora i partnerów wydarzenia. Organizatorem warsztatów jest firma Focus Telecom Polska, działająca w branży ICT od 2008 roku.

Nie przegap Śniadania w Chmurze

„Śniadanie w Chmurze jest cyklem bezpłatnych warsztatów, podczas których można posłuchać wartościowych wykładów ekspertów oraz przedsiębiorców. Warto w nich uczestniczyć, ponieważ tylko aktywne wykorzystanie nowoczesnych narzędzi jest gwarantem sukcesu. Szeroko dostępne dzisiaj możliwości mogą przynieść niewątpliwe korzyści w dziedzinach sprzedaży, obsługi klienta oraz zarządzania przedsiębiorstwem” – komentuje Tymon Zastrzeżyński, ekspert pozyczkaportal.pl.