Nowa karta kredytowa BNP Paribas to bony na 500 zł na Allegro

Pięć bonów po 100 zł oznacza 500 zł na zakupy na Allegro. Taką kwotę będzie mógł wydać klient BNP Paribas, który wyrobi kartę kredytową w trwającej do końca września promocji bankowej. Okazja wymaga również aktywnego korzystania z karty, więc warto sprawdzić, jakie są jej dokładne warunki.
BNP Paribas oferuje pieniądze nowym klientom
Załóż kartę kredytowa w Banku BNP Paribas

Karta kredytowa w BNP Paribas występuje w 3 wariantach. Posiadacze kart kredytowych BNP Paribas mają dostęp do bogatego pakietu korzyści, programu lojalnościowego oraz wielu udogodnień dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb.

Złóż wniosek Opinie o Karta kredytowa w Banku BNP Paribas

Co można zyskać w promocji? 5 bonów po 100 zł na Allegro
Roczne zwolnienie z opłat
Do kiedy trwa promocja? Do 30 września 2021 roku

Bony na łączną kwotę 500 zł za nową kartę kredytową BNP Paribas

Szukając promocji, które przyniosą premię gotówkową za otwarte w danej instytucji konto bankowe, łatwo zauważyć okazje dla klientów posiadających już wystarczająco dużo rachunków. Klasycznym przykładem są programy premiowe dla osób decydujących się na wyrobienie karty kredytowej. Jedną z najbardziej opłacalnych promocji organizuje obecnie BNP Paribas. Kto na niej skorzysta?

W akcji, o wszystko mówiącej nazwie, „Do 500 zł do Allegro z kartą kredytową” mogą wziąć udział osoby, które po 1 grudnia 2019 roku nie miały karty kredytowej w BNP Paribas. Nie mogą być ponadto pracownikami banku. Konieczne jest również posiadanie stałego źródła dochodów oraz zdolności kredytowej, które pozwolą na pozytywną weryfikację wniosku o kartę.

Aby otrzymać pełną nagrodę, trzeba aktywnie korzystać z karty kredytowej

Wyrobienie karty kredytowej BNP Paribas jest tylko pierwszym krokiem na drodze do otrzymania bonów na 500 zł. Otrzymanie pełnej kwoty wymagało będzie pięciu miesięcy aktywnego płacenia za zakupy. Co dokładnie oznacza to w myśl regulaminu okazji?

Aby zyskać 5 bonów po 100 zł w promocji kart kredytowych Mastercard wystawianych przez BNP Paribas, należy:

  1. Do 30 września 2021 roku wypełnić formularz na stronie internetowej https://landing.bnpparibas.pl/karta_kredytowa/allegro_new/index.asp i poczekać na telefon od konsultanta.
  2. W tym samym terminie doprowadzić do podpisania umowy o kartę kredytową Mastercard Standard lub Mastercard Gold.
  3. Przez pięć miesięcy następujących po miesiącu podpisania umowy wykonywać transakcje na łączną kwotę wynoszącą co najmniej 1000 zł miesięcznie.

Za każdy z tych miesięcy przyznawany jest bon o wartości 100 zł, który pojawi się na specjalnej stronie internetowej w ciągu 60 dni po spełnieniu warunków za dany okres. Na odebranie go klient ma kolejne 2 miesiące, a termin ważności upływa aż z końcem 2022 roku.

Oprócz bonów za płatności (przyznawanych z przerwą również wtedy, gdy miesiąc wcześniej nie uda się spełnić warunków) istotną częścią promocji BNP Paribas jest zwolnienie uczestników z kosztów korzystania z karty w pierwszym roku jej użytkowania. Dotyczy to oczywiście podstawowej opłaty za obsługę, a nie za wypłaty z bankomatów.

Nie tylko BNP Paribas zachęca promocjami do kart kredytowych

Ze względu na wysokie nagrody, klienci chętnie korzystają z promocji bankowych na karty kredytowe. To sprawia zaś, że kolejne instytucje decydują się organizować swoje programy promocyjne. Mimo mniejszej kwoty, warto zainteresować się bonem 300 zł do Biedronki od Citi Handlowego oraz alternatywną promocją z Xiaomi Redmi Note 9 za kartę kredytową Citi. Wszystko to ze względu na opłacalny program poleceń kart kredytowych w tym banku, dzięki któremu otrzymać można naprawdę spore pieniądze. Ile konkretnie? To zależy już od zdolności perswazyjnych, ale za 5 poleconych znajomych bank wypłaci rekomendującemu aż 1200 zł.

Co z pozostałymi bankami? One nie są już tak szczodre:

  • W aplikacji goodie otrzymać można 300 zł za kartę kredytową Millennium.
  • Zaledwie 100 zł daje za kartę kredytową mBank, i to również w formie bonu do Biedronki.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze

2021 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×