Program bonusowy od MoneyMan – co zakłada?

MoneyMan, czyli firma z wieloletnim doświadczeniem w branży finansowej, dba o swoich klientów. W ramach specjalnie przygotowanego dla nich programu bonusowego oferuje możliwość zbierania punktów i korzystania w ramach nich z różnych możliwości. Jedną z nich jest np. spłata prowizji od pożyczki.

W jaki sposób można uzyskać punkty, które przewiduje program bonusowy MoneyMan? Wystarczy regularnie spłacać aktualną pożyczkę i nie mieć żadnych zaległości. Ponadto warto zaprosić do udziału swoich znajomych lub rodzinę. W tym celu należy wejść na stronę internetową MoneyMan i kliknąć w zakładkę “Zdobywaj punkty” w menu po lewej stronie. Po wykonaniu tych czynności otworzy się program lojalnościowy. Możesz w nim zobaczyć, ile masz już punktów i za co je otrzymałeś. Aby nasz znajomy dołączył do programu, należy wysłać mu zaproszenie klikając w “Zaproś znajomego”. Jedyne, co musimy podać w zgłoszeniu, to imię, nazwisko oraz adres e-mailowy bliskiej nam osoby. Gdy tylko twoi znajomi skorzystają z oferty MoneyMan, pożyczkodawca zasili twoje konto odpowiednią ilością punktów.

Co jeszcze przewiduje program bonusowy od Moneyman?

Dzięki programowi bonusowemu od MoneyMan wszyscy ci, którzy korzystali już z usług pożyczkodawcy, mogą skorzystać z opcji założenia darmowego konta osobistego. To na nim gromadzone będą wszelkie uzyskane punkty, które pozwolą skorzystać z dodatkowych możliwości u pożyczkodawcy.

MoneyMan regularnie przygotowuje dla swoich klientów liczne promocje. Obecnie mogą oni skorzystać z kodów promocyjnych. Informacje o nich pojawiają się w newsletterach czy social mediach, dlatego warto śledzić firmę MoneyMan w sieci. Kod promocyjny należy wpisać w odpowiednie pole podczas wnioskowania o pożyczkę online. Dzięki temu tuż po jej spłacie nasze konto zostanie zasilone dodatkowymi punktami. Co jeśli nie posiadamy konta w MoneyMan? Należy je założyć. Rejestracja zajmie nam nie więcej niż kilka minut. Po jej wykonaniu należy postępować zgodnie z powyższą instrukcją, wybierając jedną z oferowanych przez MoneyMan pożyczek.

Pożyczki w MoneyMan dopasowane są do indywidualnych potrzeb klientów. Ci, którzy nie potrzebują dużej ilości gotówki, mogą skorzystać z pożyczki na kwotę do 3 000 zł. Dla tych, którzy potrzebują dużego finansowania, Money Man przygotował pożyczkę ratalną sięgającą kwoty 7 000 zł. Okres kredytowania w przypadku tej pożyczki wynosi 12 miesięcy.

Jak ubiegać się o pożyczkę w Money Man?

Aby sięgnąć po wyjątkową ofertę bonusową od MoneyMan, wystarczy że wejdziemy na stronę internetową pożyczkodawcy i wypełnimy zamieszczony tam wniosek. Pamiętajmy, że należy podać w nim wszelkie dane, które zamieszczone są w naszym dowodzie osobistym. Poprawnie wypełniony wniosek należy odesłać do firmy pożyczkowej.

Po analizie przesłanego przez nas dokumentu pożyczkodawca zdecyduje, czy przyzna nam gotówkę. Jeśli nic nie będzie stało na przeszkodzie poinstruuje nas, w jaki sposób możemy potwierdzić naszą tożsamość. Najczęściej oferowany jest przelew weryfikacyjny, który polega na przelaniu złotówki lub grosza na konto bankowe pożyczkodawcy. Jeśli dostaniemy pozytywną decyzję pożyczkową, pieniądze znajdą się na naszym koncie już w kilkanaście minut.

Weź pożyczkę Chwilówki – porównywarka MoneyMan – opinie