O trendach w mobile

Na tegorocznej edycji Mobile Silesia eksperci opowiedzą o najświeższych trendach w branży mobile – sztucznej inteligencji, IA, VR, m-commerce czy wideo marketingu. Prelegenci podpowiedzą również, jak wykorzystać wirtualną rzeczywistość, w jaki sposób wybrać odpowiednie kanały i narzędzia komunikacji oraz analizować dane na temat klientów – a wszystko to zgodnie i w oparciu o regulacje prawne. Konferencja charakteryzuje się luźną konwencją przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu merytorycznego.

A co o tegorocznej edycji Mobile Silesia mówią sami organizatorzy?

„Pod koniec zeszłego roku ruch mobilny na świecie przerósł ruch desktopowy. W Polsce urządzenia mobile odpowiadają za ponad 60 proc. ruchu w sieci. Ten wskaźnik będzie cały czas rósł. Kto dziś nie jest mobile, jutro może wypaść z gry. Dlatego organizujemy Mobile Silesia. Dawka solidnej i praktycznej wiedzy pomoże uczestnikom być na bieżąco z trendami i dostosować formy komunikacji do zmieniających się potrzeb rynku i klientów” – komentuje Andrzej Ogonowski z SMSAPI.pl, organizator konferencji.

Prelegenci Mobile Silesia

Jak co roku, Mobile Silesia wesprze bogaty zespół ekspertów. Wśród prelegentów pojawi się m.in. Wojciech Chochołowicz (Gino Rossi), który okiem praktyka opowie, która forma komunikacji – SMS czy e-mail – jest lepsza, Artur Kurasiński (Ghost VR, Muse) z prelekcją pt. „VR – kochać czy nienawidzić?”, Magdalena Daniłoś (Offon Agency) o rewolucji mobile w świecie video marketingu oraz Roman Grygierek, który postara się znaleźć odpowiedź na pytanie, czy email marketing jest w stanie nadążyć za trendem mobile.

„W tym roku odbędzie się już siódma edycja tego wydarzenia, co potwierdza duże zainteresowanie branży tematyką mobile. My, jako patronat medialny, pojawimy się na wydarzeniu po raz pierwszy, dlatego jesteśmy szczególnie ciekawi, zarówno samego miejsca, jak i formuły merytorycznej wydarzenia. Mamy nadzieję, że uda nam się zasięgnąć praktycznych porad na temat tego, jak skutecznie komunikować w erze mobile. ” – komentuje Tymon Zastrzeżyński, ekspert pozyczkaportal.pl.