Wypełnij wniosek oraz rozwiąż zadanie konkursowe

Nie musisz być nowym klientem aby wziąć udział w konkursie. Możesz wziąć pożyczkę z dowolnego poziomu: Początkowy, Startowy, Turbo czy SuperTurbo. Wystarczy, że po wypełnionym wniosku polubisz profil MoneyMan na Facebooku oraz udostępnisz informacje o konkursie na swoim profilu. Następnie zostanie tylko rozwiązać zadanie konkursowe. Polega ono na odpowiedzi na pytanie: „Szybka pożyczka od Moneyman.pl to okazja abym kupił/a….?” Swoje oryginalne i ciekawe odpowiedzi wraz z imieniem, nazwiskiem i numerem PESEL wyślij pod adres  konkurs@moneyman.pl

Ciesz się nagrodami od Moneyman.pl

Do wygrania są atrakcyjne nagrody: tablet iPad mini 4 lub 2 użyteczne Solar powerbanki, które doładują twoje urządzenie mobilne nawet bez dostępu do prądu!

Pamiętaj, konkurs trwa tylko do 29 maja 2016 roku. Nie zwlekaj i otrzymaj szansę na wygraną już dziś!

Weź pożyczkę chwilówki – porównywarka MoneyMan – Opinie

MoneyMan to międzynarodowa firma finansowa, która opiera swoją ofertę na przejrzystych, przystępnych i zrozumiałych dla każdego warunkach pożyczki. Aby realizować cele swoich klientów firma wypracowała zaawansowane metody punktacji zdolności kredytowej, co pozwala na prawie momentalną decyzje kredytową. Klienci polubili MoneyMan za najlepiej dopasowane rozwiązania w indywidualnej sytuacji każdego klienta.