Co można zyskać w promocji?
 • 5 x 100 000 zł, 50 x 1000 zł i 500 x gogle narciarskie o wartości 349 zł
Do kiedy trwa promocja?
 • 20 lutego 2022 roku

Kto może wziąć udział w loterii?

Do loterii zaproszeni są wszyscy posiadacze karty debetowej lub karty kredytowej Visa z 16-cyfrowym numerem, które wydane zostały na terenie Polski. Co ważne osoba zgłaszająca się do konkursu musi być posiadaczem lub współposiadaczem konta, do którego przypisana jest karta. Natomiast nie ma żadnych ograniczeń co do banku, który ją wydał.

Jak wziąć udział w loterii Visa?

Udział loterii Visa nie wymaga wiele wysiłku. Poniżej wszystko co musisz zrobić, by wziąć udział w losowaniu nagród:

 1. Najpóźniej do 20.02.2022 r. zarejestruj się na specjalnie przygotowanej stronie internetowej loterii (visa.pl/campaign/loteria2022/index.html). Będziesz potrzebował numeru swojej karty, telefonu oraz adresu e-mail. Na szczęście wyrażenie zgód marketingowych nie jest obowiązkowe.
 2. W kolejnych dniach wykonuj transakcje kartą Visa. Każde jej fizyczne użycie da Ci 1 los, zaś za transakcję internetową otrzymasz 2 losy. Im częściej korzystasz z karty, tym większe są Twoje szanse na wygraną.
 3. Po każdym z losowań (tabelka z terminami poniżej) organizator skontaktuje się z laureatami w ciągu 2 dni roboczych. Będzie to kontakt telefoniczny, w dni robocze, w godzinach 9:00-17:00. Organizator podejmie 3 takie próby. Po udanym kontakcie laureat otrzyma dalsze instrukcje.

Jakie transakcje biorą udział w loterii?

W loterii Visa nie ma dużych ograniczeń, co do transakcji, jakie mogą przynieść nam kolejne losy. Nie gra roli również ich kwota. Możemy więc płacić:

 • w sklepach stacjonarnych,
 • w sklepach internetowych,
 • za pomocą Google Pay (jeżeli dodaliśmy do niej kartę Visa),
 • za pomocą Apple Pay (j.w.),
 • z wykorzystaniem aplikacji na smartwatcha takich jak Garmin Pay lub Fitbit Pay,
 • przy użyciu płatności mobilnych następujących banków: Alior Bank, Bank Pocztowy, BNP Paribas, Credit Agricole, Getin Bank, ING, mBank, Bank Millennium, Bank Pekao SA, Santander Bank Polska i SGB-Bank SA.

Wyłączone są jedynie transakcje walutowe (Revolut, SkyCash), wykonane poza granicami kraju oraz te bezpośrednio związane z grami hazardowymi.

5 losowań – 5 terminów przyjmowania zgłoszeń

Visa przewidziała 5 losowań, w których wyłoni zdobywców nagród. W każdym z nich wylosowana zostanie 1 nagroda główna (100 000 zł), 10 nagród I stopnia (1000 zł) oraz 100 nagród II stopnia (gogle narciarskie). Im szybciej się zarejestrujemy, tym w większej liczbie losowań weźmiemy udział.

Termin przyjmowania zgłoszeń Data losowania
Etap I 10-18 stycznia 11 lutego
Etap II 19-27 stycznia 22 lutego
Etap III 28 stycznia – 5 lutego 2 marca
Etap IV 6-14 lutego 10 marca
Etap V 15-20 lutego 16 marca