Najlepsza porównywarka chwilówek

Na Loando.pl znajdziesz porównywarkę online, która ułatwi ci przejrzenie bieżących ofert chwilówek oraz pożyczek ratalnych. Pierwsze to zobowiązania opiewające na kwotę do 3 000 zł z okresem spłaty nie dłuższym niż 60 dni. Drugie umożliwiają pożyczenie maksymalnie do 10 000 zł na nie więcej niż 36 rat płatnych w systemie miesięcznym. Wystarczy, że za pomocą suwaka wybierzesz interesującą cię kwotę oraz okres, jaki chcesz mieć na oddanie należności, a w wyniku otrzymasz zestawienie propozycji sortowanych od najlepszej oferty z podziałem na nowych oraz stałych klientów. Przy każdej opcji można poznać warunki, jakie trzeba spełnić, aby ubiegać się o pożyczkę, a klikając w przycisk „Wypełnij wniosek” zostaniesz przeniesiony do formularza bezpośrednio na stronie wybranej firmy pożyczkowej.

 

– Korzystając z porównywarki pożyczek Loando możemy mieć pewność, że otrzymane zestawienie jest niezależną i rzetelną informacją na temat wszystkich aktualnych promocji dostępnych na rynku pozabankowym

– podkreśla Sylwia Stwora, ekspert Loando.pl.

Loando.pl – doświadczona drużyna

Oprócz możliwości porównania pożyczek online, Loando niesie odpowiedź na wiele kluczowych pytań dotyczących korzystania z usług firm pożyczkowych. Czym jest RRSO? Jak wybrać okres spłaty? Czym grozi opóźnienie w spłacie pożyczki? Jak poprawić zdolność kredytową? Dlaczego firmy pożyczkowe nie sprawdzają klientów w BIK? Te i inne wątpliwości w przystępny sposób pomogą rozwiać: Tymon Zastrzeżyński, dyrektor zarządzający Pozyczkaportal.pl, Rafał Tomkowicz, analityk serwisu sfera-finansow.pl oraz Sylwia Stwora, zastępca redaktora naczelnego Loan-Magazine. To eksperci na co dzień mocno związani z rynkiem finansowym, w tym pozabankowym sektorem pożyczkowym oraz posiadający wieloletnie doświadczenie i wiedzę na temat finansów osobistych.

Największa ilość rankingów pożyczek

Na Loando.pl znajdziesz również rankingi pożyczek z podziałem na kategorie, np. najpopularniejsze na Facebooku czy najlepsze darmowe pożyczki oraz szczegółowy wykaz firm pożyczkowych z opisem działalności, wykazem wad i zalet ich oferty, wymaganiami wobec klientów oraz przebiegiem procesu ubiegania się o pożyczkę.

 

– Loando stanowi zbiór najważniejszych narzędzi, które pozwalają każdemu znaleźć pożyczkę skrojoną na miarę swoich potrzeb. Projekt sygnowany marką Sfera Finansów, która jest liderem rynku consumer finance w segmencie internetowego pośrednictwa finansowego, to również bogate źródło rzetelnej i niezależniej informacji odnośnie mikropożyczek online

wyjaśnia Rafał Tomkowicz, prezes Sfera Finansów SA.