Kilka słów o Loando.pl

Jesteśmy nowoczesną, wiarygodną porównywarką pożyczek online. W jednym miejscu zestawiamy najwyżej oceniane oferty pożyczek pozabankowych. Potrzebujesz wsparcia swojego budżetu? Z nami szybko zapoznasz się z najlepszymi firmami działającymi w sektorze FinTech. Wystarczy, że wybierzesz kwotę i okres spłaty, a oszczędzisz czas na żmudne poszukiwania i dokonasz najbardziej opłacalnego wyboru.

Prezentujemy opisy poszczególnych pożyczkodawców, rzetelne rankingi pożyczkowe i autentyczne opinie. Na naszym portalu dowiesz się, gdzie pożyczać, aby nie wpaść w tarapaty finansowe, ale skutecznie podreperować swój budżet. Jesteśmy na czasie z aktualnymi promocjami. Podpowiemy Ci, gdzie korzystnie pożyczać, aby znacznie więcej zyskać. Udzielamy też wartościowych porad, pomagając roztropnie zarządzać swoimi środkami.

Dzięki Loando możesz pożyczać z głową. Będziesz mieć pewność, że dokonałeś najlepszego wyboru. Naszą porównywarkę tworzą ludzie, którzy z największą starannością wyszukują cenne informacje, pomagając wybierać tylko dobre oferty. Tworzymy profesjonalny zespół, dokładnie analizując firmy pożyczkowe działające na rynku, abyś bez problemu trafił na propozycje odpowiadające twoim potrzebom.

„Niezmiernie miło jest nam poinformować, iż nasz wniosek o członkostwo w Izbie Gospodarki Elektronicznej został rozpatrzony pozytywnie. Daje nam to nie tylko ogromną szansę na dalszy rozwój, ale także możliwość rozpoczęcia długotrwałej współpracy w wielu obszarach. E-Izba to kopalnia wiedzy i nowoczesnych rozwiązań informacyjnych oraz technologicznych. Praktyczne know-how dostarczane przez Izbę Gospodarki Elektronicznej to również obszar, na którego poznawaniu nam zależy. Mamy nadzieję, że ta współpraca przyczyni się do dalszego doskonalenia i poszerzania naszej działalności oraz zaowocuje wieloma innowacyjnymi projektami.” – komentuje Maciej Suwik, CEO Loando.pl.

Instytucje pozabankowe podbijają internet

Coraz więcej firm z sektora pozabankowego staje się aktywnymi graczami na polskim rynku e-commerce. Znaczna część firm pożyczkowych intensywnie inwestuje w innowacyjne rozwiązania internetowe, które pozwolą na optymalizację procesów biznesowych. Jest to oczywiste wyjście naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, których nawyki w ostatnich latach diametralnie się zmieniły.

„Mariaż sektora fintech i e-commerce rośnie w siłę. Można zauważyć coraz większe przenikanie i współpracę między tymi obszarami, co nas niezmiernie cieszy. Członkostwo firm z sektora fintech w Izbie Gospodarki Elektronicznej daje nie tylko szansę na wewnętrzny rozwój i edukację firmy, ale też możliwość zabrania głosu i kształtowania interesów firm członkowskich, zarówno w naszym kraju jak i na forum międzynarodowym” – dodaje Tymon Zastrzeżyński, ekspert pozyczkaportal.pl.