Jak wziąć udział w konkursie?

Jeśli chcesz wziąć udział w konkursie, musisz spełnić kilka prostych warunków. Zasady są proste:

  1. Wchodzisz na fanpage pozyczkaportal.pl i klikasz “Lubię to”,
  2. Odpowiadasz na pytanie: “Otrzymałeś/aś darmową pożyczkę – jaki prezent świąteczny kupiłbyś/aś z tej okazji bliskiej osobie?”

Udostępniasz post znajomym. Nie jest to warunek uczestnictwa w konkursie, ale chyba warto zaprosić ich do zabawy?
Pamiętaj – liczy się kreatywność! Jeśli twoja odpowiedź będzie przyciągać uwagę, masz szansę na zwycięstwo. Darmowa pożyczka na święta pozwoli spełnić marzenia bliskich – co kupiłbyś za otrzymane pieniądze? Bądź pomysłowy, ale nie czekaj długo z napisaniem odpowiedzi. Pozyczkaportal.pl czeka na zgłoszenia konkursowe do wtorku 28.11. Masz czas do północy. Wyniki zostaną ogłoszone w środę, 29.11, o godzinie 12. Śledź fanpage pozyczkaportal.pl, a pierwszy dowiesz się, kto został zwycięzcą.

Pełen Regulamin konkursu

Cenne nagrody czekają

Najbardziej kreatywna odpowiedź zostanie nagrodzona tabletem. Na kolejne pięć osób, które nadesłały najciekawsze zgłoszenia konkursowe, czekają podwójne bilety do kina. Sprawdź aktualny repertuar, może już niedługo będziesz mieć okazję obejrzeć najnowszy film na dużym ekranie.

Kto może wziąć udział w konkursie Pozyczkaportal.pl?

Do konkursu zapraszamy zarejestrowanych użytkowników portalu społecznościowego Facebook. Należy mieć 18 lat i mieszkać w Polsce.
Można wysłać dowolną liczbę zgłoszeń. Informacja o zwycięzcach ukaże się pod nagrodzonymi postami oraz na fanpage’u organizatora. Nie czekaj – pozyczkaportal.pl zaprasza do zabawy!