Łączna pula nagród to 6500 zł !

Firma MoneyMan przygotowała dla swoich klientów kolejny konkurs. Zadanie, które trzeba wykonać aby wziąć udział w konkursie, jest bezpośrednio powiązane z głównym tematem ostatniego tygodnia jakim jest Euro 2016, które odbywają się we Francji. Teraz kibice pożyczając za pośrednictwem MoneyMan mogą nie tylko dostać pieniądze na własne potrzeby, lecz także mają możliwość wygrania dosyć dużej kwoty, którą mogą przeznaczyć na przeżycia sportowe lub inny dowolny cel. Oczywiście, nie tylko kibice mogą wziąć udział w konkursie. Każdy, kto weźmie pożyczkę w okresie od 3 do 30 czerwca może wypróbować swojego szczęścia. Do wygrania są następujące kwoty – 100 zł, 1000 zł, a nawet 5000 zł.

Weź udział w konkursie

Co powinieneś zrobić, aby wygrać nagrody?

Pierwszym krokiem do wygranej jest wzięcie pożyczki za pośrednictwem strony internetowej www.moneyman.pl w czasie trwania konkursu. Minimalna kwota takiej pożyczki musi wynosić 1050 zł.
Drugim krokiem jest wykonanie zadania konkursowego. Musisz wysłać odpowiedź na pytanie: W jaki najciekawszy sposób wydać 5000 zł od MoneyMan podczas Euro? Pamiętaj, że odpowiedzi muszą być interesujące oraz oryginalne, wtedy będziesz miał więcej szans na wygraną. Do odpowiedzi trzeba także załączyć swoje imię, nazwisko oraz numer PESEL.

Ostatnim krokiem jest wysłanie niniejszych danych na adres mailowy konkurs@moneyman.pl .
Pośpiesz się bo do końca konkursu zostało nie całe dwa tygodnie! Nie przegap okazji!

Weź udział w konkursie

Kilka słów o MoneyMan

MoneyMan jest jedną z zaufanych firm pożyczkowych, która może pochwalić się przejrzystymi warunkami umów, zaawansowaną technologią oceniania zdolności kredytowej klienta oraz szybkością, z jaką są rozpatrywane wnioski potencjalnych pożyczkobiorców. Jest to także firmą o dużym międzynarodowym doświadczeniu. Oferta produktowa MoneyMan składa się z chwilówek na kwotę od 100 do 5000 zł, przy czym już za pierwszym razem można pożyczyć nawet 1500 zł. Większość pożyczek jest udzielana na okres 30 dni, ale pożyczki o wyższych kwotach można dostać nawet na okres 6 miesięcy.

Zalety oferty MoneyMan

  • Intuicyjna strona internetowa
  • Pierwsza pożyczka jest za darmo
  • Szybka decyzja pożyczkowa
  • Możliwość uregulowania zobowiązania przed terminem
  • Możliwość uzyskania wysokich kwot dla stałych klientów
  • Zminimalizowane formalności
  • Niski minimalny wiek pożyczkobiorcy
  • Program bonusowy

Weź pożyczkę chwilówki – porównywarka MoneyMan – Opinie

[qoute_center]Skorzystaj z oferty zaufanego pożyczkodawcy, wypełnij zadanie konkursowe i ciesz się nagrodami, które pomogą Ci spełnić twoje marzenia! Tylko do 30 czerwca masz możliwość wygrania 5000 zł w MoneyMan![/quote_center]