IDEA e-Commerce Polska awards

Skąd pomysł stworzenia konkursu e-Commerce Polska awards? Dynamiczny rozwój technologii oraz stale rosnące oczekiwania współczesnych klientów zmuszają e-sklepy oraz instytucje i przedstawicieli innych branży do nieustannej weryfikacji i ulepszania swoich platform, produktów, ale przede wszystkim komunikacji z odbiorcami. Konkurs e-Commerce Polska awards powstał w celu nagradzania tych, którzy w najbardziej efektywny i najszybszy sposób dostosowują się do zmian, jakie zachodzą na współczesnym rynku.

Konkurs dedykowany jest przede wszystkim przedstawicielom małych, średnich i dużych sklepów oraz platform internetowych. Zeszłoroczna edycja Konkursu była debiutancka dla branży finansowej – banków i ubezpieczycieli. Nowością są także kategorie dedykowane e-medycynie, e-administracji oraz e-usługom.

Kategorie e-Commerce Polska awards 2017

W tegorocznej edycji e-Commerce Polska awards 2017 osoby zainteresowane mogą zgłosić uczestnictwo w jednej spośród 17 kategorii. Dla e-sklepów przewidziano 4 z nich: innowację roku, pomysł promocyjny, design roku oraz mobilny design roku. Kategorie z zakresu sprzedaży to: spójność marki w różnych kanałach sprzedaży, strona roku, przełamanie nieufności, m-commerce i najlepsze dostosowanie sklepu do sprzedaży wielokanałowej. Dwie kategorie przeznaczone są również branży e-finasowej – bankom i ubezpieczycielom, a są to: najbardziej cyfrowy bank oraz najbardziej cyfrowy ubezpieczyciel. E-medycyna może zdobyć wyróżnienie w kategoriach: najbardziej cyfrowe apteki, najbardziej cyfrowe centra medyczne oraz najbardziej cyfrowe rozwiązania dla szpitali. E-administacji dedykowane są dwie kategorie: innowacyjne rozwiązania cyfrowe dla administracji oraz najbardziej innowacyjny system miejski. Ostatnia z kategorii to innowacje cyfrowe dla e-usług.

Jury oraz gala konkursowa

Kapitułę Konkursu e-Commerce Polska awards stanowi grono profesjonalistów – praktyków w branży gospodarki cyfrowej. Sklepy internetowe oceniane będą również przez e-konsumentów w głosowaniu na najlepszą obsługę klienta.

Rozdanie nagród e-Commerce Polska awards jak co roku odbędzie się podczas uroczystej Gali. Tegoroczna jej edycja przypada 9 listopada, a odbędzie się w Airport Hotel Okęcie. Gala e-Commerce Polska awards co roku gromadzi liczne grono około 200 przedstawicieli branży cyfrowej, tym samym na dobre wpisując się w kalendarz jednej z najważniejszych imprez poświęconych handlowi elektronicznemu.

„Cieszymy się, że branża e-commerce zyskuje coraz większą popularność, co w dobie Internetu jest czymś nieuniknionym. Cieszy również fakt, że wśród tegorocznych kategorii konkursowych ponownie znalazło się miejsce dla e-finansów. Mamy nadzieję, że z roku na rok coraz więcej z kategorii będzie poświęcona nagradzaniu najlepszych, cyfrowych rozwiązań finansowych.” – komentuje Tymon Zastrzeżyński, ekspert pozyczkaportal.pl