CEE Scaleup Challenge daje szansę pokazania swojego biznesu na szeroką skalę!

Organizatorem CEE Scaleup Challenge największego konkursu ONLINE dla firm będących w fazie wzrostu jest platforma Vestbee, która łączy globalne fundusze VC, korporacje, akceleratory i aniołów biznesu ze startupami i scaleupami z regionu Europy Środkowo-Wschodniej.

Do duża szansa dla innowacyjnych firm, ponieważ wygraną w konkursie jest milion euro oraz możliwość zaprezentowania swojego biznesu na szeroką skalę – międzynarodowym funduszom VC, korporacjom i partnerom wydarzenia, do których należą m.in. InnoEnergy, Accel, Balderton Capital, Credo Ventures, Alfabeat, Iron Wolf Capital, bValue, Simpact, PROfounders Capital, Engie, PGE Ventures, Talanx, Amazon, czy EIT Digital.

Na jakie jeszcze nagrody mogą liczyć uczestnicy wydarzenia?

Jedną z nagród specjalnych od partnera strategicznego konkursu – InnoEnergy, jest Fast Track w programie InnoEnergy Investment, dedykowanym scaleupom z obszaru energii, cleantech, mobilności oraz szeroko pojętym technologiom smart, które potrzebują pomocy w fazie wzrostu. Zwycięski scaleup otrzyma dostęp do szerokiej sieci ekspertów i wsparcie m.in. w obszarze rozwoju technologii, komercjalizacji, globalnej ekspansji, rozwoju biznesu oraz pozyskaniu finansowania.

W tym miejscu należy też wspomnieć o tym, że wybrani uczestnicy wydarzenia otrzymają również m.in. wsparcie mediowe od MamStartup, InnPoland oraz bilety na wiodące eventy, tj. InfoShare czy Webit. Ponadto dla innych podmiotów startujących w konkursie przewidziane są dodatkowe nagrody i specjalne zniżki na usługi i narzędzia biznesowe, m.in. od Amazon Web Services, HubSpot, DigitalOcean, Brand 24, Revolut Business oraz kancelarii Zięba & Partners.

Jakie firmy powinny zaaplikować do konkursu do CEE Scaleup Challenge?

Konkurs przeznaczony jest dla szybko rosnących, generujących przychody firm z Europy Środkowo-Wschodniej czy DACH, które poszukują finansowania w tzw. post-seed/pre-serii A, serii A i późniejszych oraz działają w szeroko pojętych kategoriach: Business & ICT, SaaS, AI, Analytics, Big Data, Fintech & Insurtech, Smart Cities & Home, Industry 4.0 & Proptech, Planet & Sustainability, Healthcare & Wellbeing.