Program KCF

Tegoroczna edycja Kongresu Consumer Finance skupi się na omówieniu relacji rynku consumer finance z jego klientami. Eksperci poruszą również temat digitalizacji i nowych technologii oraz ich wpływu na biznes consumer finance. Omówieni zostaną również nowi gracze na rynku consumer finance oraz wybrane regulacje. Zebrani eksperci postarają się także odpowiedzieć na pytanie, jak rynek consumer finance będzie wyglądał za 3 lata, a jak za 10 oraz „rynek consumer finance w Polsce – bezpieczny wzrost czy ryzyko systemowe?”.

Prelegenci

Grono tegorocznych prelegentów tworzyć będą m.in.: Edyta Szymczak (Prezes Zarządu, ERIF Biura Informacji Gospodarczej S.A.), Sławomir Grzelczak (Wiceprezes Zarządu, BIK S.A.), Krzysztof Opaliński (Przewodniczący Rady Nadzorczej Fines S.A.) oraz Andrzej Roter (Prezes Zarządu, Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce).

„To już kolejna edycja Kongresu Consumer Finance, w której weźmiemy udział. Jesteśmy pewni, że w tym roku to dwudniowe wydarzenie obfitować będzie – jak zawsze – w wiele bogatych merytorycznie prelekcji i debat.”- komentuje Tymon Zastrzeżyński, ekspert pozyczkaportal.pl.