Rynek firm pożyczkowych w Polsce rozwija się dynamicznie, a konkurencja wzrasta. Instytucje pozabankowe sięgają po różne narzędzia, żeby przyciągnąć klientów. Aasa – firma obecna w Polsce od 2012 roku – przygotowała jesienne kody rabatowe, dzięki którym zaoszczędzimy jednorazowo 30 zł.

Sezon jesiennych promocji pożyczkowych otwarty

Lato powoli zajmuje miejsce we wspomnieniach, ustępując chmurom i jesiennym deszczom. Aasa przeciwdziała niesprzyjającym warunkom atmosferycznym, wprowadzając specjalne kody rabatowe. Od 19 września zaciągając pożyczkę na raty, możemy oszczędzić 30 zł. Wystarczy, że wpiszemy we wskazane pole kod promocyjny dostępny dla wszystkich klientów Aasa. To wyjątkowa okazja, żeby zdobyć szybką gotówkę z ekstra bonusem. Wystarczy wejść na stronę pożyczkodawcy i wypełnić krótki wniosek. Zautomatyzowany proces wnioskowania przez internet sprawia, że omijamy wszelkie uciążliwe procedury, towarzyszące wnioskom kredytowym w bankach.

Jakie są warunki skorzystania z promocji Aasa?

Żeby skorzystać z kodów rabatowych Aasa, nie trzeba spełniać żadnych dodatkowych wymagań. Zniżka przysługuje wszystkim osobom, ubiegającym się o pożyczkę ratalną w trakcie trwania promocji. Czego konkretnie oczekuje od nas Aasa? Jeśli chcemy zdobyć dodatkową gotówkę, wystarczy, że:

  • nasz wiek mieści się w przedziale 20-80 lat
  • nie widniejemy w rejestrach dłużników biur informacji gospdarczej
  • posiadamy stały adres zamieszkania w Polsce
  • mamy stałych dochód, wynikający z umowy o pracę albo świadczeń emerytalno-rentowych

Spełniając powyższe wymagania, po aktywacji kodu rabatowego, obniżymy koszty naszej pożyczki o 30 zł. Na co wydać pozyskane w ten sposób fundusze? To zależy tylko i wyłącznie od naszej wyobraźni. Możemy przeznaczyć pieniądze na wymianę garderoby albo urlop w miejscu, gdzie jesień jeszcze nie zawitała. Odkryjcie świat szybkich pożyczek online i przekonajcie się, dlaczego coraz więcej Polaków zasila szeregi pozabankowych firm pożyczkowych.

Jak wziąć pożyczkę na raty przez internet?

Pośród ofert instytucji pozabankowych istnieje bardzo duża różnorodność. Propozycję Aasa poza rabatem udzielanym od 19 września, wyróżnia wysokość pożyczki – maksymalnie aż 10 000 zł i możliwość rozłożenia spłaty na wygodne raty – od 6 do 24. Jak wziąć pożyczkę w AASA? Cały proces przejdziemy bez wychodzenia z domu, a pieniądze zostaną przelane na konto albo wypłacone czekiem Giro. Od upragnionej gotówki dzielą nas jedynie 4 kroki:

  1. wybór kwoty i ilości rat – zrobimy to z łatwości, używając suwaków dostępnych na stronie firmy pożyczkowej Aasa,
  2. wypełnienie prostego i krótkiego formularza, w którym wystarczy podać numer PESEL i telefon kontaktowy,
  3. aktywowanie kodu rabatowego poprzez wklejenie go we wskazane pole na stronie Aasa,
  4. rozpatrzenie wniosku i przelanie pieniędzy na nasze konto.

Decyzja wydawana jest zazwyczaj jeszcze tego samego dnia po weryfikacji naszej zdolności kredytowej. Umowę pożyczki dostarcza kurier i odbiera w celu przekazania jej do siedziby Aasa. Pieniądze powinny pojawić się na koncie najpóźniej następnego dnia po dotarciu kuriera z podpisaną umową do pożyczkodawcy.