Najważniejsze tematy poruszane podczas Kongresu

Podczas zbliżającego się Kongresu zostanie poruszonych wiele ważnych tematów, co pozwoli dokładniej przyjrzeć się rynkowi consumer finance. Podczas pierwszych godzin wydarzenia uczestnicy starannie przeanalizują polski rynek, m.in. z perspektywy orzecznictwa. Pozwoli to precyzyjnie ocenić jego stan na koniec 2016 roku. W ramach tego panelu, z pełną rzetelnością zostaną omówione zagadnienia dotyczące wartości zadłużenia, szkodowości, przekredytowania i wyników stress-testu. Następnym tematem będzie współczesny konsument i jego specyfika. Jest on prawdziwym wyzwaniem dla sektora finansowego, dlatego warto dowiedzieć się, jakie motywacje nim kierują, a także w jaki sposób skutecznie do niego dotrzeć. Drugi dzień konferencji będzie poświęcony uwarunkowaniom regulacyjnym niniejszego rynku, ekonomicznym aspektom jego rozwoju, a także znaczeniu koniunktury w stosunku do zachowań rynkowych kredytobiorców. Na koniec podczas debaty okrągłego stołu, jej uczestnicy zastanowią się nad dalszymi losami consumer finance w Polsce. Dzięki prognozom i rekomendacjom będzie można określić, w jaki sposób będzie wyglądać w przyszłości.

Największe spotkanie przedstawicieli sektora consumer finance

Kongres Consumer Finance odbywa się regularnie od 12 lat. To największe wydarzenie przygotowywane dla osób zajmujących się niniejszym sektorem oraz współpracujących z nim. Wymiana informacji, debata i poruszenie problemów o szczególnym znaczeniu, pozwala zadbać o bezpieczeństwo rynku. Wiedza i doświadczenie uczestników Kongresu pozwalają wypracować najlepsze drogi rozwoju, zapewniające osiągnięcie oczekiwanego stanu polskiego rynku consumer finance.

Zapraszamy do rejestracji

Udział w konferencji jest płatny. Kwota, jaką należy uiścić podczas rejestracji, to 800 zł. Do udziału w Kongresie szczególnie zapraszana jest kadra zarządzająca instytucji bankowych i ubezpieczeniowych, firm zajmujących się pośrednictwem i doradztwem finansowym, a także instytucji, które świadczą swoje usługi w sektorze przedsiębiorstw finansowych.

Współorganizatorami wydarzenia są Gdańska Akademia Bankowa oraz Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. W gronie Partnerów Głównych znajdują się Dom Finansowy QS, ERGO Hestia oraz Fines. Pośród partnerów Kongresu Consumer Finance wymienić można ERIF Biuro informacji Gospodarczej S.A. oraz Santander Consumer Bank. Do partnerów medialnych z kolei zaliczają się Polskie Radio, Dziennik Gazeta Prawna, Obserwator Finansowy, Cashless.pl, Forsal.pl, FranczyzaBanku.pl, Loando.pl, Outsorcing&More, OutsorcingPortal, Pozyczkaportal.pl, ProMeritum, jak również Qbusiness.pl.