April Consumer Credit Days 2019 – najważniejsze informacje

April Consumer Credit Days 2019 odbędzie się w hotelu Warszawianka pod Serockiem w dniach 25-26 kwietnia. Doskonałe położenie hotelu w okolicach Warszawy zapewnia wszystkim zainteresowanym udziałem w konferencji szybki i dogodny dojazd. Wystarczy 40 minut, aby znaleźć się na miejscu.

PZZW szczególnie zaprasza ekspertów i kadrę zarządzającą z obszaru zarządzania należnościami z sektora B2C. Adresatami wydarzenia są przede wszystkim przedstawiciele banków, firm pożyczkowych, platform cyfrowych, firm IT, firm z sektora zarządzania wierzytelnościami, kancelarii prawnych i podatkowych, firm doradczych oraz innych świadczących usługi dla tego sektora. Konferencja jest również skierowana do dostawców internetu, dostawców energii i paliw, telekomów, deweloperów oraz do administracji publicznej.

Dlaczego warto uczestniczyć w konferencji?

Uczestnictwo w konferencji to niepowtarzalna okazja do przyjrzenia się aktualnym kwestiom dotyczącym zarządzania wierzytelności w instytucjach z sektora B2C, ale nie jest to jedyny powód, dla którego warto wziąć w niej udział. Podczas wydarzenia można wysłuchać dzielących się swoją wiedzą ekspertów obraz brać udział w ciekawych debatach z udziałem liderów rynku. April Consumer Credit Days 2019 to także najlepsze miejsce do wymiany doświadczeń i niepowtarzalna okazja do nawiązania ważnych kontaktów biznesowych. Warto wziąć w niej udział i poznać innowacyjne rozwiązania oraz najlepsze praktyki dla menadżerów zarządzających należnościami.

Jak wziąć udział w wydarzeniu?

Osoby, chcące wziąć udział w April Consumer Credit Days 2019, muszą dokonać rejestracji. W tym celu należy wypełnić krótki formularz znajdujący się na stronie internetowej poświęconej wydarzeniu. Aktualny koszt udziału w dwudniowej konferencji to 1850 (PLN) + 23% VAT. Jeżeli w wydarzeniu bierze udział więcej niż jeden przedstawiciel firmy, każdy kolejny uczestnik otrzymuje 10% zniżki od ceny.
W cenie opłaty za udział w konferencji znajdują się:

  • materiały konferencyjne,
  • możliwość udziału we wszystkich panelach konferencji,
  • tłumaczenia symultaniczne z języka polskiego na angielski i z angielskiego na polski podczas konferencji,
  • posiłki serwowane zgodnie z programem wydarzenia: lunch, przerwy kawowe oraz uroczysta kolacja.

Opłata konferencyjna nie obejmuje kosztu zakwaterowania, jednak goście konferencji mogą korzystać z noclegów Hotelu Warszawianka Centrum Kongresowe w specjalnie obniżonej cenie. W tym celu należy kontaktować się z hotelem lub zarezerwować pokój przez stronę internetową.