Program konferencji GigaCon

Konferencja rozpocznie się wykładem inauguracyjnym. Następnie rozpocznie się cykl prelekcji, które wygłoszą zaproszeni goście. Jako pierwszy prezentację wygłosi Sergiy Bykov, przedstawiciel ThinPrint GmbH), który przybliży uczestnikom tematykę zarządzania i optymalizacji procesów wydruku w przedsiębiorstwach oraz kwestię bezpieczeństwa danych i sposoby na zapewnienie bezpiecznego drukowania za pomocą ThinPrint. Marcin Makowski z BeOne wypowie się na temat problemów związanych z zarządzaniem treścią i procesami w firmach z sektora finansowego. Wśród prelegentów znajduje się również niezależny ekspert, Błażej Chiliński, który opowie o bezpieczeństwie danych bankowych oraz zasadności i opłacalności migracji danych do Cloud’a. Karolina Gałęzowska (Wierzbowski Eversheds Sutherland) poruszy temat big data w sektorze bankowym w świetle przepisów sektorowych oraz nowego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (“RODO”). Konferencja zakończy się przemówieniem Marcina Borzoł na temat zależności między wdrożeniem MiFID II a bankowym IT.

Informacje dodatkowe

Konferencja dedykowana jest przedstawicielom instytucji finansowych, wyższej i średniej kadrze zarządzającej, specjalistom ds. rozwoju IT, specjalistom ds. innowacyjności oraz informatykom. Udział w konferencji jest bezpłatny, dlatego też jest to świetna okazja do poszerzenia wiedzy dla wszystkich tych, którzy pragną poznać tajniki IT w bankowości. Dodatkowo, organizatorzy zapewniają uczestnikom materiały prasowe, przerwę kawową oraz możliwość uczestnictwa w indywidualnie wybranych wykładach.

„Jako przedstawiciele sektora finansowego musimy podążać za stale zmieniającymi się trendami dotyczącymi sektora fintech. Przeważająca część z nich związana jest właśnie z usprawnianiem procesów informatycznych, które mają ogromny wpływ na wzrost efektywności pracy, dlatego też edukacja w tym zakresie jest dla nas niezmiernie ważna.” – komentuje Tymon Zastrzeżyński, ekspert pozyczkaportal.pl