Wiedza finansowa od najlepszych

Serwis Kapitalni.org został przygotowany przez osoby zajmujące się na co dzień finansami i posiadające na ich temat rozległą wiedzę. Z portalem współpracują między innymi serwisy Niebezpiecznik.pl, Rejestr Dłużników EIRF BIG S.A, a honorowym partnerem jest Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych. Materiały na platformę tworzą wykwalifikowani specjaliści, udzielający również odpowiedzi na pytania użytkowników.

Platforma jest niezwykle intuicyjna, a użytkownik ma do wyboru wiele funkcji. Poza dostępem do artykułów, sond i opinii profesjonalistów, możemy także korzystać z kursów, kalkulatorów i quizów. Twórcy platformy postawili zatem na metody efektywnej nauki, a użytkownikom dali także możliwość sprawdzenia swojej wiedzy.

Treści zgromadzone na portalu zorientowane są wokół najważniejszych zagadnień finansowych. Znajdziemy więc artykuły o planowaniu budżetu domowego, emerytur, odpowiedzialnych inwestycji, a także bezpieczeństwa finansowego w sieci. Jest to zatem rzetelne, na bieżąco aktualizowane kompendium wiedzy finansowej – na pewno przypadnie do gustu tym, którym zależy na odpowiedzialnym zarządzaniu finansową stroną swojego życia.

WONGA stawia na odpowiedzialnosć

Wonga istnieje od 2007 roku, w Polsce natomiast zaczęła działać w roku 2012. Firma stawia sobie za cel pomoc konsumentom, którzy podtrzymują płynność finansową i potrafią zarządzać swoim budżetem. Nie bez znaczenia jest fakt, że firma jako pierwsza w Polsce podpisała z Biurem Informacji Kredytowej umowę, dotyczącą wymiany informacji na temat rzetelnych płatników. Nowa odsłona platformy Kapitalni.org może być doskonałym wsparciem dla osób, którym zależy na nieustannym poszerzaniu wiedzy w zakresie finansów.

Stawianie na edukację zawsze się opłaca. Mądre decyzje pomagają nie tylko osobie, która je podejmuje, ale także całemu sektorowi FinTech. Większe oczekiwania konsumentów naturalnie napędzają firmy do modyfikowania oferty. Platforma Kapitalni, ze swoją intuicyjną obsługą i dostępem do porad wykwalifikowanych ekspertów, będzie doskonałym wsparciem dla osób, które chcą ciągle rozwijać swoją wiedzę o finansach. Wszystkim zależy na podejmowaniu mądrych decyzji – takie platformy jak Kapitalni.org mogą nam w tym pomóc.
– komentuje Tymon Zastrzeżyński, ekspert pozyczkaportal.pl