3 dni, ponad 500 osób

Trzydniowa konferencja InternetBeta 2017 skupi ponad 450 uczestników i ponad 70 prelegentów, a wśród nich najważniejsze postacie i eksperci tworzący rynek polskiego marketingu internetowego.

To właśnie tu w czasie prezentacji i w kuluarowych rozmowach będzie można spotkać najważniejsze postacie tworzące rynek marketingu internetowego. Organizatorzy InternetBeta za cel stawiają sobie dbałość o wysoką jakość oraz aktualność omawianych tematów. W tym celu do współpracy przy merytorycznej stronie wydarzenia zaproszono również influencerzy znani przede wszystkim ze swojej działalności na platformie Youtube. Znani youtuberzy zdradzą szczegóły efektywnej i ciekawej współpracy z markami oraz podzielą się tajnikami nowoczesnych mediów.

Merytorycznie i artystycznie

Oprócz merytorycznych prelekcji i prezentacji, InternetBeta to także wydarzenie kulturalno – artystyczne. Co roku imprezę uświetniają artyści sceny muzycznej. W tym roku na InternetBeta wystąpi zespołu Kroki, nominowany do Fryderyków za najlepszy album elektroniczny, a także kolektyw Na Pełnej, popularny wśród użytkowników serwisu YouTube.

„InternetBeta to kultowe i jedno z najważniejszych wydarzeń poświęcone marketingowi. Jesteśmy bardzo ciekawi jakie tematy zostaną poruszone podczas tegorocznej edycji oraz jaką wiedzą podzieli się z nami grono ekspertów”- komentuje Tymon Zastrzeżyński, ekspert pozyczkaportal.pl.