Dlaczego warto wybrać się na Internet Beta?

Po pierwsze – wykłady. W trakcie Internet Beta ma wystąpić ponad 80 prelegentów. Rzeszowska konferencja to idealne miejsce, żeby dowiedzieć się, co aktualnie dzieje się w świecie nowych technologii. W wywiadzie dla AK74 Mateusz Tułecki (główny organizator wydarzenia) zdradza tematy wykładów. W trakcie 8 edycji Internet Beta będą omawiane kwestie sztucznej inteligencji, machine learningu, ale również tematy związane z gotowaniem i dbaniem o siebie.

Po drugie – uczestnicy. Internet Beta to wydarzenie, która przyciąga ekspertów i miłośników nowych technologii. Co roku w Rzeszowie goszczeni są przedstawiciele najważniejszych agencji reklamowych, inwestorzy i startupowcy. W tym gronie znajdzie się również miejsce dla managerów, właścicieli największych serwisów i sklepów internetowych. Prelegentami będą osoby odpowiedzialne za marketing i innowacje – wśród nich pojawią się zarówno reprezentanci niszowych marek, jak i najbardziej rozpoznawalnych firm. Wśród uczestników nie zabraknie socjologów, psychologów i przedstawicieli organizacji pozarządowych. W tym roku gościem specjalnym będzie Anna Starmach.

Po trzecie – miejsce. Rzeszów to miejsce oddalone od wielkich aglomeracji miejskich. Nikt nie musi w trakcie konferencji wymykać się na spotkania biznesowe, jak to bywa w dużych miastach. Konferencja odbywa się w kampusie rzeszowskiej Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Kielnarowej. Budynek położony jest pośród wzgórz Pogórza Dynowskiego, dzięki czemu klimat miejsca pozwala odetchnąć i cieszyć się czasem wspólnie spędzonym z innymi uczestnikami.

Co oprócz wykładów?

Organizatorzy mają dla uczestników wydarzenia pakiet ciekawych atrakcji, które pozwolą im zintegrować się i poczuć atmosferę wydarzenia. Po wykładach każdy uczestnik będzie mógł wziąć udział w tańcach z ogniami, zawodach sumo, rodeo, a także spróbować swoich sił w parku linowym. Uczestnicy wcześniejszych edycji twierdzą, że Internet Beta to również mały festiwal muzyczny. W tym roku na scenie w Rzeszowie wystąpią m.in. Novika, Skubas, Kamp czy Fair Weather Friend. Jak piszą organizatorzy, to nie koniec atrakcji!