ING daje stałym klientom 120 zł za regularne wpływy na konto

Premia dla stałych klientów za samą aktywność na koncie nie należy do standardowego repertuaru promocji bankowych. Posiadacze rachunków w ING Banku Śląskim powinni tymczasem zalogować się do bankowości elektronicznej i sprawdzić, czy nie dostali szansy na bonus 120 zł za wykonanie naprawdę prostego zadania. Kto dokładnie skorzysta na tej okazji?
Kolejna niezła zachęta do założenia konta w ING
Kredyt gotówkowy w ING Bank Śląski

Konto Direct w ING Banku Śląskiego to jedno z wiodących kont osobistych na polskim rynku bankowym. Za założenie go można w łatwy sposób otrzymać 160 zł. W naszym artykule znajdziesz m.in. szczegóły dotyczące opłat za prowadzenie rachunku, przelewy czy kartę płatniczą.

Złóż wniosek Opinie o Konto w ING Banku Śląskim

Co można zyskać w promocji? 120 zł za zapewnienie wpływów na konto
Do kiedy trwa promocja? Do 30 września 2021 roku

Atrakcyjna promocja dla stałych klientów ING

Już dawno minęły czasy, gdy na atrakcyjne premie mogły liczyć wyłącznie osoby, które chcą założyć nowe konto bankowe. Utrzymanie klienta staje się tak samo istotne jak pozyskanie nowego, o czym doskonale świadczy najnowsza okazja ING Banku Śląskiego. Instytucja zaproponowała 120 zł posiadaczom kont osobistych. Kto powinien sprawdzić skrzynkę odbiorczą w bankowości elektronicznej?

Bank nie określił, jakie dokładnie kryteria bierze pod uwagę przy zapraszaniu swoich klientów do wzięcia udziału w promocji „Do 120 zł dla aktywnych”. Uczestnikami mogą zostać osoby, które posiadają jedno z prowadzonych w złotówkach Kont z Lwem: Direct, Komfort, Mobi, Active, Klasyczne, Student. Liczyć muszą jednak na to, że zostaną do promocji zaproszeni. Propozycja trafia do wybranych osób za pośrednictwem bankowości elektronicznej Moje ING.

Jak dostać premię bankową za aktywność na koncie?

Główną zaletą promocji ING dla stałych klientów jest fakt, że nie wymaga ona większego zaangażowania. Jedynym warunkiem do spełnienia jest zapewnienie regularnych wpływów na konto, byle tylko nie pochodziły z wpłat własnych lub przelewów z rachunku tego samego klienta w innym banku. Podstawowa premia wynosi 120 zł, ale jeśli zapewnienie jednorazowego przelewu 1000 zł przez kilka miesięcy przekracza czyjeś możliwości, postarać można się o łatwiejszy do zdobycia bonus w wysokości 100 zł.

W jaki sposób to zrobić?

  1. Zalogować się do bankowości elektronicznej Moje ING i sprawdzić, czy bank wystosował zaproszenie do wzięcia udziału w promocji.
  2. Do 30 września 2021 roku zapisać się poprzez wniosek z wiadomości.
  3. W tym samym terminie złożyć w Moje ING Dyspozycję przelewu wynagrodzenia na Konto.
  4. W czterech dowolnych miesiącach kalendarzowych z przedziału czasowego lipiec 2021 – styczeń 2022 zapewnić jednorazowy wpływ na konto w wysokości co najmniej 1000 zł.

Klienci mający problem z wypełnieniem ostatniego podpunktu mogą wybrać opcję walki o 100 zł. Wówczas minimalny miesięczny wpływ może być kombinacją kilku przelewów. Ostatecznie nagroda trafi na konto uczestnika najpóźniej 15 lutego 2022 roku. Zwolniona jest z podatku i nie trzeba zgłaszać jej do Urzędu Skarbowego. A to nie jedyna okazja, aby posiadanie konta w ING przyniosło stałym klientom premię gotówkową.

Kolejna niezła zachęta do założenia konta w ING

Promocje bankowe organizowane przez ING są w tym roku wyjątkowo atrakcyjne. Stali klienci obok premii za wpływy liczyć mogą nawet na 1000 zł z programu poleceń ING. Chociaż otrzymanie pełnej kwoty wymagałoby skutecznej rekomendacji konta aż dziesięciu znajomym, zachęcenie do tego kilku osób nie musi być wcale wielkim wyzwaniem. Bank przyznaje w końcu premie także za założenie konta.

Nowi klienci liczyć mogą na aż dwie premie. Za założenie konta z polecenia otrzymają 50 zł, a wpisanie kodu rekomendującego nie dyskwalifikuje z promocji ING na 160 zł za otwarcie Konta Direct lub Komfort. 210 zł na start i perspektywa regularnych okazji na kolejne bonusy w przyszłości wydaje się być wystarczająco dobrym wabikiem!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze

2021 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×