Program tegorocznej konferencji
Kolejna odsłona konferencji Windykacja Masowa skupi się na najważniejszych aspektach ekonomicznych i gospodarczych, związanych z branżą windykacją. Po rejestracji uczestników, rozpoczną się wykłady ekspertów, którzy przyjrzą się rynkowi wierzytelności. Jako pierwszy wystąpi prof. Robert Gwiazdowski, komentator gospodarczy i prezydent Centrum im. Adama Smitha. Zajmie się analizą sytuacji makroekonomicznej Polaków, którzy mimo pozytywnych dla nich zmian, wcale nie podchodzą chętniej do spłaty swoich zobowiązań, w tym pożyczek online. Jakie są spodziewane prognozy i możliwości dla rynku wierzytelności na rok 2018? Już niedługo będziemy mogli się tego dowiedzieć.
Podczas konferencji zostanie poruszonych również wiele innych, ważnych tematów, w tym:
- Nowoczesne rozwiązania wykorzystywane w procesie windykacji masowej i ich wpływ na dochodzenie należności,
- Sposoby przeprowadzania nowoczesnej windykacji,
- Dostępne narzędzia obrotu wierzytelnościami,
- Windykacja międzynarodowa podmiotów.
Pierwszego dnia konferencji, czyli 22 marca, wykłady będą prowadzone między godziną 10 a 16.15. Drugiego dnia wydarzenia, 23 marca, merytoryczne prelekcje odbędą się między godziną 10.30 a 16.15. Każdy z uczestników będzie mógł zadawać pytania oraz angażować się w panele dyskusyjne. Z pełnym programem wydarzenia można zapoznać się na stronie internetowej practicalevents.pl.
Prelegenci konferencji Windykacja Masowa
Prof. Robert Gwiazdowski to tylko jeden z prelegentów, który zabierze głos podczas konferencji Windykacja Masowa. Przemawiać będą również inni eksperci zajmujący się branżą finansową, ekonomiczną oraz telekomunikacyjną. Pośród nich wymienić można następujące nazwiska:
- Marcin Wojtkowiak, senior manager w Departamencie Audytu Grant Thornton,
- Borys Sadowski, ekspert w zakresie praktycznego stosowania ekonomii behawioralnej,
- Tomasz Paprocki, dyrektor sprzedaży Focus Telecom Polska,
- Piotr Kostarski, członek zarządu IPP Management,
- Joanna Haftka, Bierens Debt Recovery Lawyers,
- Łukasz Gawroński, key account manager w VSoft S.A.,
- Joanna Kwaśniewicz, niezależny ekspert,
- Malwina Michalska, koordynator działu windykacji w IPF Polska.
Windykacja Masowa – praktyczne informacje
Konferencja Windykacja Masowa, jak zostało wspomniane, odbędzie się w hotelu Holiday Park w Warszawie, w dniach 22-23 marca. Co trzeba zrobić, aby wziąć w niej udział i jakie dodatkowe atrakcje czekają na uczestników wydarzenia?
Aby móc wysłuchać interesujących wystąpień, należy uiścić stosowną opłatę. Jej wysokość zależy od momentu rejestracji:
- rejestracja od 28 lutego do 1 marca to koszt 1895 zł netto,
- po 1 marca należy wnieść opłatę w wysokości 2495 zł netto.
Pierwszego dnia wydarzenia, po zakończeniu wykładów, goście są zaproszeni na przyjęcie integracyjne „Casino Night”, z Open Barem, Open Cateringiem i ekskluzywnym kasynem (rozpoczęcie o godzinie 19). Drugi dzień konferencji zakończy się rozdaniem certyfikatów uczestnikom, którzy brali w niej udział.
„Nikt nie ma wątpliwości co do konieczności windykacji zaległych należności. Jednak tematy windykacji nigdy nie były i nie będą prostymi zagadnieniami. Z tego względu należy o nich rozmawiać i szukać sposobów, które mogą poprawić efektywność dochodzenia wierzytelności, ale zawsze – zgodnie z prawem. Warto brać udział w takich wydarzeniach, które bez wątpienia wpływają na rozwój sektora finansów” – komentuje Tymon Zastrzeżyński, ekspert pozyczkaportal.pl.