Tematyka II edycji TZW

W trakcie konferencji, która stanowić będzie integralną część II edycji Targów Zarządzania Wierzytelnościami, przedstawiciele nauki, rządu oraz parlamentu wraz z praktykami rynku poruszą zagadnienia związane z kondycją polskich gospodarstw domowych oraz problemem płatniczym w polskiej gospodarce. Prelegenci mówią również obecny stan oraz wizje i plany rozwoju biur informacji gospodarczych (konkurencja i postulaty zmian w prawie). Nie może również zabraknąć omówienia udogodnień i najnowszych technologii w dochodzeniu roszczeń, a także realne rozwiązania dla wierzycieli ze strony rządu, zarówno realizowane teraz jak i te obejmujące przyszłe plany i postulaty. Znajdzie się również chwila na przedstawienie specyfiki współpracy z komornikami oraz omówienie alternatywnych sposobów dochodzenia roszczeń.

Prelegenci Targów Zarządzania Wierzytelnościami

Wśród praktyków i ekspertów branży wierzytelności, którzy tworzyć będą grono prelegentów konferencji towarzyszącej Targom znaleźli się m.in:

„To już druga edycja Targów Zarządzania Wierzytelnościami, w której bierzemy udział. Wierzymy, że bogate merytorycznie prelekcje wygłoszone przez praktyków i ekspertów rynku połączone z targami, podczas których możemy zasięgnąć opinii przedstawicieli tych rozwiązań są najlepszym sposobem na zapoznanie się z usługami i funkcjonowaniem rynku usług wierzytelności” – komentuje Tymon Zastrzeżyński, ekspert pozyczkaportal.pl.