Pożyczki ratalne w ostatnim czasie stały się substytutem kredytów gotówkowych. Koszty obu produktów kredytowych są porównywalne, jednak procedura wnioskowania oraz okres oczekiwania na odpowiedź jest znacznie krótsza w przypadku ofert instytucji pozabankowych. Nowa promocja Wonga jest gwarancją otrzymania najtańszej pożyczki ratalnej na rynku!

Pożyczka na raty do 3000 zł

Promocja gwarancji najtańszej pożyczki ratalnej online w Wonga skierowana jest do nowych klientów, którzy w okresie między 10 maja a 30 czerwca uzyskają pożyczę ratalną do 3000 zł z maksymalnym okresem spłaty do 12 miesięcy. Warto zaznaczyć, że z promocji mogą skorzystać osoby, które do tej pory nigdy nie korzystały z usług Wonga.

Gwarancja najtańszej pożyczki ratalnej

Gwarancja najtańszej pożyczki obejmuje wyłącznie pożyczki ratalne udzielone przez Wonga. Firma zapewnia, że jej oferta, czyli całkowity koszt pożyczki w którego skład wchodzą przede wszystkim odsetki, opłaty, prowizje, marże, a także koszty usług dodatkowych, które są niezbędne do uzyskania pożyczki są najtańsze. Jeśli klient otrzyma ofertę takiej samej pożyczki tzn. na taką samą kwotę oraz okres spłaty lecz tańszą wówczas Wonga zobowiązuje się do zmniejszenia całkowitego kosztu udzielonej pożyczki.

Jak skorzystać z promocji w Wonga

Aby skorzystać z promocji w Wonga należy wypełnić wniosek o szybką pożyczkę ratalną w Wonga w okresie między 10 maja a 30 czerwca 2016 r. Należy również w tym okresie zaakceptować warunki umowy. Jeśli w terminie 7 dni od daty zawarcia umowy pożyczkobiorcy zostanie przyznana tańsza pożyczka ratalna w innej firmie pożyczkowej wówczas mamy możliwość obniżenia kosztu pożyczki w Wonga. W tym celu należy wypełnić wniosek o obniżenie całkowitego kosztu pożyczki i przesłać go wraz z ofertą otrzymaną od innego pożyczkodawcy na adres e-mail gwarancja@wonga.com. Należy zwrócić uwagę, iż oferta innej instytucji pożyczkowej powinna dotyczyć identycznej pożyczki tj. na taki sam okres i na taką samą kwotę.

Weź pożyczkę Pożyczki na raty – porównywarka Wonga – Opinie

Wonga oferuje również pożyczki chwilówki na okres do 60 dni, należy więc pamiętać, iż oferta gwarancji najtańszej pożyczki dotyczy wyłącznie pożyczek ratalnych udzielanych nowym klientom do 3000 zł na okres do 12 miesięcy.