Weź pożyczkę Pożyczki na raty – porównywarka Gotówka natychmiast – opinie

Nowa marka Asa Kredyt

Nie po raz pierwszy opisujemy nową markę na rynku chwilówek, która wprowadzana jest przez już funkcjonującą firmę pożyczkową, która zamierza pozyskać nowych klientów. Firmy robią to przez skierowanie oferty do innej grupy docelowej lub pozycjonowanie się pod nowymi hasłami. Pisaliśmy już o Pandamoney, Ofin, Smart Pożyczka, Kyzoo, Filarum czy skierowana tylko do kobiet – Kobieta z Kasą. Teraz przyszła pora na nową markę wśród pożyczek ratalnych bez BIK – jest nią Gotówka Natychmiast. Firma stworzona przez Aasa Kredyt i Media Soft – właściciela jednego z programów afiliacyjnych. To dobry znak, biorąc pod uwagę stagnację na rynku pożyczek ratalnych. Aasa, która postanowiła rzucić wyzwanie dotychczasowym liderom rankingów: Zaplo, Zaimo i In Credit, najpierw poprawiła swoją ofertę, teraz postanowiła wprowadzić nową markę.

Gotówka natychmiast – opis pożyczki

Gotówka Natychmiast udziela pożyczek na okres 6, 12 lub 18 miesięcy, na kwotę 1000, 1500 lub 2000 zł. Jak na pierwszy rzut oka widać, oferta jest bardzo prosta – składa się zaledwie z 3 okresów i 3 kwot możliwych do pożyczenia. Rata zaczyna się od 99,63 zł, a kończy na 428,12 zł. RRSO przy najniższej racie wynosi 115.94 %.

Zestawienie wszystkich rat

Kwota/okres6 miesięcy12 miesięcy18 miesięcy
1000 zł254.07 zł138.23 zł99.63 zł
1500 zł341.40 zł183.60 zł131.40 zł
2000 zł428.12 zł228.96 zł162.57 zł

Składanie wniosku w Gotówka natychmiast

Proces wnioskowania o pożyczkę w Gotówce Natychmiast odbywa się w całości online. Podobnie jak w Aasa trzeba udzielić dosyć dużo informacji, zaczynając od podstawowych danych osobowych, poprzez informacje o pracodawcy, dochodzie, miejscu zamieszkania i liczbie osób w gospodarstwie domowym, kończąc na wymienieniu wszystkich swoich pożyczek i kredytów w innych instytucjach finansowych. Dodatkowo jeszcze właściciel portalu zastrzega, że w przypadku nie udzielenia pożyczki, może przesłać nasze dane do innych firm pożyczkowych, w celu złożenia nam innej oferty. W trakcie składania wniosku mamy możliwość dokupienia ubezpieczenia na życie w Benefii.

Gotówka Natychmiast to dobra oferta pożyczki online, oferta bardzo jednak przypomina ofertę Aasa. Uproszczony sposób prezentacji oferty, a także kusząca nazwa firmy z pewnością spowoduje, że pojawi się sporo chętnych, aby sprawdzić ich ofertę.

Złóż wniosek o pożyczkę