Weź pożyczkę pożyczki na raty – porównywarka Ferratum Money – opinie

Jak skorzystać z promocji Ferratum?

Z promocji mogą skorzystać zarówno nowi klienci, jak i ci, którzy współpracowali już z Ferratum Money. Żeby uzyskać pożyczkę na atrakcyjnych warunkach, wystarczy:

  • zawnioskować do 30 kwietnia o pożyczkę na raty na okres minimum 15 miesięcy,
  • przejść pozytywnie weryfikację zdolności kredytowej,
  • trzymać się terminów z harmonogramu spłaty.

Jeśli spełnicie te 3 warunki, nie musicie martwić się spłatą ostatniej raty. Wszystkie koszty z nią związane pokrywa pożyczkodawca. Promocja trwa od 16 do 30 kwietnia, a maksymalna kwota pożyczki wynosi 10 tys. zł.

Kto może zaoszczędzić, biorąc pożyczkę w Ferratum?

Nieważne, czy wnioskowaliście już o ekstra gotówkę w Ferratum, czy jest to wasza pierwsza pożyczka online, warunki dla wszystkich są takie same. Żeby wziąć pożyczkę ratalną, należy:

  • być osobą pełnoletnią z polskim obywatelstwem i stałym adresem na terenie kraju,
  • nie posiadać zaległości w spłacie pożyczek i kredytów w innych instytucjach,
  • nie figurować jako dłużnik w rejestrach BIG.

Ferratum Money sprawdza potencjalnych pożyczkobiorców, korzystając z zasobów Krajowego Rejestru Dłużników, Biura Informacji Gospodarczej ERIF i BIG InfoMonitor.

Wniosek o pożyczkę złożycie na stronie internetowej Ferratum Money. Możliwe jest też ubieganie się o dodatkową gotówkę drogą telefoniczną pod numerem 22 123 45 67. Niezależnie od wybranej metody, pieniądze na koncie mogą pojawić się już kilkanaście minut po rozpatrzeniu wniosku. Za pierwszym razem możecie ubiegać się maksymalnie o 5 tys. zł. Stali klienci mają szansę nawet na 10 tys. zł. Ostateczna wysokość kwoty zależy od indywidualnej zdolności kredytowej.

Promocja dostępna również na KasaTak!

KasaTak! to jedna z marek należących do międzynarodowej Grupy Ferratum. Dlatego też o pożyczkę na promocyjnych warunkach możecie ubiegać się również na stronie Kasatak.pl. Możecie ubiegać się o takie same kwoty jak na stronie Ferratum Money. Również warunki, które trzeba spełnić, są wspólne dla obu kanałów dających dostęp do ekstra pieniędzy. Pamiętajcie, żeby nie przegapić okazji – oferta ważna do 30 kwietnia!

Weź pożyczkę pożyczki na raty – porównywarka KasaTak! – opinie