Sposób na zainteresowanie ofertą

Częścią zgłoszenia jest złożenie wniosku o pożyczkę na raty. Można wnioskować o dowolną kwotę rozłożoną na dowolny okres, co dodatkowo poszerza zakres adresatów konkursu. Uczestnicy mają odpowiedzieć na pytanie: „Jaki jest Twój sposób na radzenie sobie z jesiennym nastrojem?”. Przyjmowane są prace o charakterze pisemnym, graficznym albo w innej interesującej formie. Zakres odpowiedzi może być bardzo szeroki, brak ograniczeń tym bardziej sprzyja kreatywnemu myśleniu.

Weź darmowe 1500 zł

Zgłoszenie do konkursu i nagrody

Zgłoszenie konkursowe powinno zawierać imię, nazwisko, PESEL oraz numeru pożyczki pozabankowej. Ponadto powinniśmy dołączyć nasz pomysł, a także sprecyzować nagrodę, jaką uczestnik konkursu jest najbardziej zainteresowany. Ma on spory wybór, ponieważ w ramach konkursu można wygrać: tablet marki Samsung, miniwieżę PIONEER, ciśnieniowy ekspres do kawy DeLonghi, kamerę sportową GOPRO, inteligentny odkurzacz Sencor, aparat Fuji Instax oraz głośnik CREATIVE. Mnogość nagród niewątpliwie zachęca do udziału w konkursie. Zgłoszenia można przesyłać mailowo na adres konkurs@ferratumbank.pl, w tytule maila należy natomiast wpisać: „Zgłoszenie do jesiennego konkursu Ferratum Bank”. Najciekawsze prace zostaną umieszczone na blogu, stronie firmy, a także na Facebooku Ferratum Bank.

Zgłoś się do konkursu!

Konkursy coraz bardziej popularne

Instytucje pozabankowe coraz częściej decydują się na organizowanie promocji, konkursów albo wprowadzanie innych pomysłów przyciągających uwagę klienta. W tym przypadku służy to promowaniu pożyczki ratalnej.

„Coraz więcej firm pożyczkowych inwestuje w budowanie relacji z klientem. Ma to swoje odzwierciedlenie w postaci platform edukacyjnych i programów korzyści. Także konkursy stają się chętnie wybieraną formą promocji. Znalezienie podobnych ofert ułatwią porównywarki pożyczek pozabankowych” − komentuje Tymon Zastrzeżyński, ekspert pozyczkaportal.pl.

Wzrost zainteresowania pożyczaniem w instytucjach pozabankowych sprawia, że firmy muszą coraz bardziej zabiegać o klientów. Dlatego prześcigają się w proponowaniu kolejnych projektów, które mają przyciągać ich uwagę. Warto zatem korzystać z pojawiających się od czasu do czasu konkursów, które pomogą uzyskać dodatkowy zysk. Zazwyczaj ma on formę rabatów uwzględnianych przy kolejnych chwilówkach online w danej firmie pożyczkowej. Niekiedy jednak są to nagrody rzeczowe, które dla wielu mogą być równie atrakcyjne.

Weź pożyczkę Pożyczki na raty – porównywarka Ferratum Bank – Opinie