Konferencja Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie 2018

Organizatorem konferencji jest GigaCon. Podczas spotkania przedstawiciele wiodących firm zaprezentują swoje rozwiązania oraz zaproponują narzędzia do usprawnienia i zautomatyzowania działań związanych z zarządzaniem przedsiębiorstwem. W tym roku w konferencji udział wezmą m.in. takie firmy jak: BeOne, Komputronik Biznes, Samsung Electronics Polska, Nexpertis, ELO Digital Office PL Sp z o.o., Pirxon/PirxonRobot. Warto podkreślić, że poprzednia edycja EOIF odbyła się w Łodzi.

Udział w EOIF 2018 jest bezpłatny. Konieczne jest jedynie wypełnienie formularza na stronie internetowej wydarzenia. Konferencja skierowana jest do zainteresowanych technologiami usprawniającymi obieg dokumentów oraz przetwarzanie i składowanie informacji. Omawiane treści mogą zainteresować także osoby z branży informatycznej, bankowej, finansowej, ubezpieczeń, administracji, telekomunikacji czy przemysłu.

Tematyka konferencji EOIF 2018

Konferencja Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie to wydarzenie łączące potrzeby ich dostawców i odbiorców. Uczestnicy będą mogli dowiedzieć się jak usprawnienie obiegu informacji wpływa na działalność przedsiębiorstwa, jaki system IT będzie odpowiedni dla danej firmy oraz czy pełna digitalizacja dokumentów jest w ogóle możliwa.

Wydarzenie cechować będzie szeroki zakres tematyczny. Poruszone zostaną m.in. kwestie dokumentów w chmurze, dokumentów elektronicznych PKI, automatyzacji obsługi faktur, portali korporacyjnych inter/intra/extranet oraz systemów OCR/OMR.

Wśród tematów prelekcji wymienić można między innymi:

  • Obieg dokumentów na przykładzie obiegu faktur i portalu pracownika.
  • Firmowa platforma Opensource do zarządzania dokumentami i procesami – wdrożenia Alfresco i Activiti.
  • ELO – idealna baza do przestrzegania RODO.
  • Nowoczesna komunikacja wizualna oraz autorskie rozwiązania do obiegu dokumentów.
  • Jak BPS może wspomóc korporacyjną układankę.
  • Rewolucja czy ewolucja – jak muszą zmienić się systemy do elektronicznego obiegu dokumentacji w związku z RODO.
  • Budownictwo 4.0 – cyfrowa informacja.
  • Robot Pirxon dla każdej firmy. Co daje wdrożenie RPA? Dlaczego to się opłaca i jest łatwiejsze niż się wydaje.

Organizatorzy wydarzenia zachęcają także do kontaktu firmy, które posiadają rozwiązania dotyczące elektronicznego obiegu dokumentów i zainteresowane są zaprezentowaniem swoich produktów podczas konferencji.

Początek wydarzenia: 6-12-2018 9:00
Koniec wydarzenia: 6-12-2018 16:00

Hotel Mercure Gdańsk
ul. Heweliusza 22
Gdańsk, 80-890
email: justyna.cieslak@gigacon.org
tel. 515-505-503

Cena: opłata rejestracyjna wyłącznie dla przedstawicieli firm informatycznych (producenci, dystrybutorzy itp.) sprzedających rozwiązania IT z zakresu zagadnień poruszanych na konferencji – 500 PLN + VAT