Konkurs „Kalendarz Świąteczny” – pożyczaj i wygrywaj

Lubisz atrakcyjne oferty? Właśnie taką możesz teraz znaleźć na stronie www.smartpozyczka.pl. Jeżeli więc już od dłuższego czasu zastanawiasz się nad zaciągnięciem pożyczki, ale miałeś problem z wyborem oferty – to rozwiązanie właśnie dla Ciebie! Nie tylko możesz wziąć pierwszą pożyczkę za darmo (w kwocie aż do 3000 złotych!), ale również wygrać w konkursie i cieszyć się dodatkowymi benefitami.

Okres przedświąteczny to czas wzmożonych wydatków, nic więc dziwnego, że w tym czasie poszukujemy wsparcia finansowego. Właśnie takie oferuje SMARTpożyczka – szybką i wygodną chwilówkę online. Teraz dodatkowo poza potrzebną Ci gotówką możesz wygrać e-bon na 100 złotych do wykorzystania na stronie empik.com. Do zgarnięcia jest aż 120 nagród o łącznej wartości 12 000 złotych! Nie warto odpuścić sobie szansy na wygranie jednej z nich.

Weź udział w konkursie, a zyskasz podwójnie!

 1. Zastanawiasz się co należy zrobić, aby dołączyć do grona szczęśliwców? Wystarczy, że wykonasz kilka prostych czynności, a to właśnie Ty możesz zostać jednym ze zwycięzców:
 2. Weź pożyczkę na stronie www.smartpozyczka.pl w terminie 20.11.-23.12.2019
 3. Zgłoś swoje uczestnictwo w konkursie pod adresem https://konkurs.smartpozyczka.pl/
 4. Złóż SMARTpożyczce kreatywne, świąteczne życzenia
 5. Codziennie od 1.12 do 24.12 zostanie wyłonionych 5 osób do odebrania nagrody
 6. Nagroda będzie Twoja po terminowej spłacie pożyczki.

Konkurs SMARTpożyczka – jakie warunki należy spełnić?

Kto może wygrać jedną ze 120 nagród? Zdecydowanie warto odpowiedź na to pytanie. Uczestnikiem konkursu może zostać każda osoba, która spełnia następujące warunki:
Jest osobą fizyczną w znaczeniu art. 22 Kodeksu Cywilnego – uczestnik nie może być bezpośrednio związany z działalnością gospodarczą lub zawodową)

 • Nie posiada niespłaconych zobowiązań względem Pożyczkodawcy
 • Nie posiada niespłaconych zobowiązań, które zostały wpisane do baz danych prowadzonych przez Biura Informacji Gospodarczej
 • Jest zdolny do terminowej spłaty udzielonej pożyczki
 • Posiada aktywny Profil Klienta
 • Złożyła wniosek o pożyczkę i pozytywnie przeszedł proces weryfikacji przy wykorzystaniu aplikacji Kontomatik
 • Przeszła pozytywnie weryfikację oraz ocenę zdolności kredytowej
 • Spłacił pożyczkę refinansującą w wyznaczonym terminie.

Wystarczy, że wykażesz się kreatywnością, a jedna z nagród może trafić właśnie do Ciebie. Gra jest zdecydowanie warta świeczki, bo poza dodatkową gotówką (która zawsze się przydaje w okresie przedświątecznym) zyskujesz również 100 zł w postaci e-karty podarunkowej. A tą kwotę możesz przeznaczyć tylko i wyłącznie na własne potrzeby – taka drobna przyjemność przecież zawsze cieszy.