PozyczkaPortal.pl we współpracy z portalem dla osób poszukujących pracy – pracuj.pl – chce pokazać wam, ile zarabiacie na tle innych osób pracujących na takich samych lub podobnych stanowiskach. Ankieta ma za zadanie pomóc wam lepiej orientować się na rynku pracy, dostarczyć argumentów w trakcie negocjowania podwyżki lub na rozmowie rekrutacyjnej. Wielu z nas idąc na rozmowę kwalifikacyjną głowi się, jak odpowiedzieć na pytanie – ile chce Pani/Pan zarabiać?

Boimy się powiedzieć za dużo, żeby nie zmniejszyć szans w stosunku do konkurencji, ale z drugiej strony chcielibyśmy zarabiać jak najwięcej. Po wypełnieniu ankiety będziecie już znali odpowiedź na to pytanie. Ankieta oczywiście wypełniana jest anonimowo, wskazać w niej możecie: stanowisko, branżę, w jakiej pracujecie, miejsce zamieszkania, wykształcenie, wiek, doświadczenie, liczbę pracowników w firmie.

Aby końcowy raport był rzetelny, wskażcie wasze zarobki. Po wypełnieniu ankiety otrzymacie zestawienie waszych zarobków z porównaniem wynagrodzenia innych osób na podobnych posadach. Dodatkowo kilka statystyk odnośnie premii, czy oczekiwań pracowników. Po ukończonym badaniu stworzymy pełen raport odnośnie rynku pracy w odniesieniu do waszej sytuacji. Ankieta zajmuje niecałe 5 minut, a może w znaczący sposób wpłynąć na waszą karierę.

Jako PozyczkaPortal.pl, poza poruszaniem zagadnień kredytowych, problematyki chwilówek, szybkich pożyczek czy pożyczania online, staramy się również budować świadomość ekonomiczno – finansową oraz orientację na rynku pracy, bo choć piszemy o pożyczkach, to jednak mamy świadomość, że zobowiązania zawsze trzeba spłacić.