Credit & Collection Education Days – tematyka konferencji

Credit & Collection Education Days to konferencja, jakiej w Polsce jeszcze nie było. Podczas tego wydarzenia wystąpi 30 prelegentów, którzy na co dzień zajmują się branżą finansową i wierzytelnościami. Konferencja stanie się przestrzenią do przedstawiania opinii, poglądów i wymiany doświadczeń wśród ekspertów z danych dziedzin. Prelekcje mają merytorycznie odnosić się do konkretnych problemów i wyzwań, z jakimi eksperci zetknęli się w swoich branżach.

Jak podkreślają organizatorzy wydarzenia, misją CCED jest “nie jest przekazanie gotowych rozwiązań, ale wskazanie nowych możliwości, odmiennych punktów widzenia, zdań odrębnych, także tych kontrowersyjnych, z których każdy będzie mógł wybrać to, co dla jego organizacji, departamentu czy przedsiębiorstwa będzie najlepsze”.

Konferencja Credit & Collection Education Days zapowiadana jest jako nowość i powiew świeżości wśród kongresów edukacyjnych związanych z finansami. Na pewno jest to jedno z nielicznych wydarzeń, które gromadzi w jednym miejscu ekspertów związanych ze sprawami finansowymi i zarządzaniem wierzytelnościami.

Credit & Collection Education Days w liczbach:

  • 2 dni konferencji (27-28 września),
  • 6 bloków tematycznych,
  • 30 prelegentów,
  • 100 proc. pewności rzetelności przekazywanej wiedzy.

CCED – panele tematyczne

Credit & Collection Education Days to edukacyjne wydarzenie, które łączy wiedzę z obszaru finansów, windykacji i zarządzania wierzytelnościami.

Podczas dwudniowej konferencji wystąpi 30 prelegentów. Poprowadzą specjalistyczne panele w sześciu blokach tematycznych:

  1. Ryzyko kredytowe.
  2. Windykacja polubowna.
  3. Windykacja sądowo-egzekucyjna.
  4. Nowoczesne narzędzia i outsourcing.
  5. Windykacja zagraniczna.
  6. Motywacja i zaangażowanie pracowników działu windykacji.

Credit & Collection Education Days – najważniejsze informacje

Konferencja Credit & Collection Education Days odbędzie się w dniach 27-28 września w Warsaw Trade Tower (ul. Chłodna 51). Żeby wziąć w niej udział, należy zarejestrować się na stronie wydarzenia (http://www.cced.pl/) , wybierając opcję standard lub premium. W zależności od wybranej opcji można uczestniczyć w wybranych bloku tematycznym lub we wszystkich przygotowanych prezentacjach.

Warto zarejestrować się wcześniej, ponieważ od pierwszego września ceny za udział w konferencji się zwiększają. Konferencja została objęta patronatem Loando.pl oraz Pozyczkaportal.pl.

Credit & Collection Education Days to konferencja jakiej w Polsce jeszcze nie było. Połączenie wiedzy z różnych zakresów branży finansowej na pewno zaowocuje ciekawymi pomysłami i nowymi inspiracjami wśród uczestników wydarzenia. Liczna obecność ekspertów pokazuje, że organizatorzy CCED postawili na jakość — komentuje Tymon Zastrzeżyński, ekspert portalu pozyczkaportal.pl.