Promocyjny voucher przy zakupie jednośladu z Credit Agricole!

Zakup pojazdu na raty to często dopiero początek wydatków: następnie trzeba kupić liczne akcesoria i dodatki, które zapewnią nam bezpieczną jazdę. W najnowszej promocji Credit Agricole, jeżeli zdecydujesz się na zakup motocykla, motoroweru lub skutera, otrzymasz voucher na akcesoria
Świetny czas na dołączenie do rodziny Credit Agricole
Credit Agricole - weź pożyczkę
Credit Agricole

Credit Agricole Bank Polska jest częścią jednej z największych grup finansowych na świecie, która działa w 49 krajach i obsługuje 52 mln osób -  Grupy Credit Agricole.

Weź pożyczkę Opinie o Credit Agricole

Co można zyskać w promocji?
  • Voucher 200 zł na akcesoria.
Do kiedy trwa promocja?
  • 31 sierpnia 2022 roku lub wyczerpania puli nagród.

Akcesoria do pojazdu za darmo

Zakupy na raty są jedną z najczęściej wykorzystywanych form nabywania pojazdów. Zakup środka transportu jest jednak dopiero początkiem wyzwań. Aby zapewnić komfort jazdy i spełnić wszystkie wymagania prawne, należy zakupić również liczne akcesoria. Kupując motocykl, motorower lub skuter marki Honda na raty w banku Credit Agricole, otrzymasz dodatkowy voucher o wartości 200 zł na ich zakup.

Przed skorzystaniem z promocji nie należy zwlekać — pula nagród ograniczona jest do 100 voucherów.

Jak otrzymać voucher na akcesoria do motocykla, motoroweru lub skutera?

Z promocji może skorzystać każdy, kto wnioskuje o zakup objętego promocją pojazdu na raty z pomocą banku Credit Agricole. Listę salonów Honda w twojej okolicy znajdziesz na stronie internetowej marki.

Aby skorzystać z promocji:

  1. Dokonaj zakupu na raty motocykla, motoroweru lub skutera w salonie marki Honda na terenie Polski. Zakup musi zostać sfinansowany kredytem ratalnym Credit Agricole na kwotę minimum 5 000 zł netto.
  2. W trakcie dokonywania zakupu potwierdź przystąpienie do promocji wypełniając formularz na stronie banku Credit Agricole.

Z promocji można skorzystać tylko raz. Po wypełnieniu formularza o przystąpienie do promocji otrzymasz e-kod promocyjny o wartości 200 zł do wydania na dowolny asortyment z oferty salonu dealerskiego Honda.

Credit Agricole to również szansa na darmowe wakacje

Poprzednio pisaliśmy o specjalnej loterii dla osób dokonujących zakupów na raty. Korzystając z promocji marki Honda, w Credit Agricole możesz dodatkowo otrzymać voucher na wynajem kampera na kwotę do 10 000 zł. Po dokonaniu zakupu na raty w banku wystarczy wypełnić dodatkowy formularz, zamieszczając w nim pracę konkursową.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść