Zintegruj się podczas balu maskowego

Aby zachęcić do udziału w interesującym wydarzeniu edukacyjno-integracyjnym, zacznijmy od prezentacji drugiej części spotkania. Bal Windykacyjny ma integrować uczestników, ułatwić nawiązanie nowych kontaktów, a nawet skłonić do prowadzenia luźnego networkingu przy stole, racząc się przy tym wykwintnymi, polskimi daniami. Nic tak nie sprzyja rozmowom oraz nawiązywaniu współpracy jak dobre jedzenie i przyjazna atmosfera. Podczas balu maskowego czekają nas również wystąpienia artystyczne, rewia taneczna z Rio oraz – oczywiście – tańce do białego rana. Wcześniej jednak będziemy mogli zaczerpnąć wiedzy podczas interesujących wystąpień prelegentów. Sprawdźmy, co dla nas przygotowali.

Wysłuchaj ciekawych prelekcji, czyli część merytoryczna spotkania

Bal windykacyjny to również atrakcyjna część merytoryczna, która rozpocznie całe wydarzenie. Już za nieco ponad 20 dni będziemy mogli wysłuchać prelekcji, poszerzających naszą wiedzę w tematyce windykacyjnej. Jako pierwsza wystąpi Anna Maj, która poruszy temat outsourcingu usług windykacyjnych, biorąc pod uwagę perspektywę firm działających w tej branży. Następną prelegentką będzie Malwina Michalska. Ona z kolei zajmie się zagadnieniami związanymi z outsourcingiem usług windykacyjnych, tym razem z perspektywy wierzyciela. Dowiemy się m.in. czy warto korzystać z usług firm zewnętrznych i na czym powinna polegać wzajemna współpraca? Sylwester Bobowski zajmie się tematami dobrej zmiany w egzekucji, natomiast Marek Rechciński – zapozna nas z typologią dłużnika w aspekcie behawioralnym na rynku B2B. Część merytoryczną zamknie wystąpienie Renaty Piotrowskiej, która skupi się na praktycznym podejściu do zmian związanych z RODO. W programie wydarzenia przewidziane są również dyskusje, a jednym z ich tematów będzie obrót wierzytelnościami.

„Bal windykacyjny to świetna okazja nie tylko do poszerzenia wiedzy, ale też pozyskania wielu nowych, cennych kontaktów biznesowych podczas części integracyjnej. Forma, jaką przyjmie spotkanie, jest nietypowa i w związku z tym – interesująca dla przedstawicieli rynku windykacji oraz innych osób, zainteresowanych taką tematyką” – komentuje Tymon Zastrzeżyński, ekspert pozyczkaportal.pl.