Zaplo proponuje korzystne rozwiązania

Klienci często obawiają się, że nie podołają spłacie pożyczki. Rezygnują ze składania wniosku, ponieważ żadna z dostępnych ofert nie odpowiada ich możliwościom finansowym. Inaczej może być w przypadku, gdy skorzystają z promocji. Dzięki nim żadna pożyczka nie będzie straszna osobom, które potrzebują pieniędzy. Zaplo jest jedną z firm, które starają się proponować oferty dopasowane do potrzeb potencjalnych pożyczkobiorców.

”Tniemy prowizję” z Zaplo nawet o 20 proc.

Planujesz wydatki w związku z nadchodzącymi wakacjami? Jeśli potrzebujesz dodatkowych pieniędzy na wyjazd, zastanów się nad wzięciem pożyczki ratalnej. Decydując się na okres spłaty trwający 3 miesiące, prowizja będzie wynosiła o 20 proc. mniej. Najnowsza promocja tego usługodawcy trwa od 10 do 31 maja, więc jeśli chcemy z niej skorzystać, warto zrobić to jak najszybciej. Powinniśmy mieć to na uwadze w momencie gdy planujemy urlop. Atrakcyjna oferta last minute? To możliwe, jeśli pożyczysz odpowiedzialnie, a dzięki promocji uda ci się też zaoszczędzić. Szkoda rezygnować z takiej opcji. Zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że 3 miesiące to bardzo korzystny okres, a kwota pożyczki wcale nie musi być wysoka.

Zaplo oferuje co czwartą ratę za darmo

Maj to także miesiąc, który sprzyja osobom biorącym pożyczkę ratalną na dłuższy okres. Jeśli ubiegamy się o wsparcie długoterminowe, warto złożyć wniosek w terminie od 1 do 31 maja. Właśnie wtedy możemy liczyć na to, że co czwarta rata tego zobowiązania będzie zwolniona z prowizji oraz dodatkowych kosztów. Jeśli chcemy być objęci tą promocją, musimy spłacać nasze raty systematycznie i sumiennie, zgodnie z tym, co zawarte było w podpisanej przez nas umowie. Rzetelni klienci nie powinni mieć z tym problemu, dlatego opłaca się korzystać z takiej możliwości.

Jak wziąć pożyczkę w Zaplo?

Weź pożyczkę Pożyczki na raty – porównywarka Zaplo – opinie

„Firmy pożyczkowe bardzo często wprowadzają promocje, które dopasowane są do potrzeb różnych klientów. Zazwyczaj mają charakter sezonowy. Jeśli zastanawiamy się nad wzięciem pożyczki, warto bliżej przyjrzeć się aktualnym propozycjom. Potrzebne informacje odnajdziemy na portalach pożyczkowych” − komentuje Tymon Zastrzeżyński, ekspert Pozyczkaportal.pl