Jakie zmiany w aplikacji mobilnej planuje w najbliższym czasie Alior Bank?

Klienci Alior Banku mogą liczyć na naprawdę sporą modernizację aplikacji mobilnej. Zmieniony zostanie między innymi ekran z możliwością szybkiego zalogowania się do konta bankowego poprzez odcisk palca oraz generator kodów płatności BLIK. Ponadto bank doda kilka innowacyjnych funkcji, które zwiększą komfort użytkowania z rachunku.

Dzięki zmianom w apce będzie można również w szybki i prosty sposób przejrzeć konta bankowe, które założyliśmy w innych instytucjach – do tej pory można było to zrobić tylko i wyłącznie w internetowym serwisie transakcyjnym. Warto też podkreślić, że Alior Bank umożliwi samodzielne utworzenie hasła w razie utraty obecnego.

Alior Bank cały czas rozwija swoją bankowość mobilną i internetową

Kilka miesięcy temu Alior Bank udostępnił klientom „pożyczkę na klik” w Alior Mobile i Alior Online – dzięki temu można błyskawicznie zaciągnąć pożyczkę, do jej uzyskania potrzebne jest tylko wskazanie kwoty kredytu oraz liczby miesięcznych rat, a w kolejnym kroku zaakceptowanie informacji zawartych na ekranie podsumowującym ofertę.

W bankowości internetowej tego banku zmienił się też niedawno sposób nawigacji. Funkcje takie jak: Profil Zaufany, Wniosek 300+ czy Wniosek 500+ zostały przeniesione do odrębnej zakładki – eUrząd.