Panele dyskusyjne i prelegenci

Program Forum Gospodarki Cyfrowej podzielono na dwa bloki tematyczne. Pierwszy z nich dotyczyć będzie wyzwań i trendów w branży e-commerce. Wśród gości specjalnych znajduje się m.in. Europoseł Róża Thun (Posłanka do Parlamentu Europejskiego), która przedstawi uczestnikom wyzwania w międzynarodowej gospodarce cyfrowej, a także Kamila Koc (, Zastępca Szefa Gabinetu Wiceprzewodniczącego Komisji Europejskiej Andrusa Ansipa), która przedstawi trendy w e-commerce na rynku europejskim. Kolejny blok to panel dyskusyjny dotyczący cyfryzacji regionalnej. W debacie udział wezmą Prezydenci miast: Rybnik – Piotr Kuczera, Katowice – Marcin Krupa, Tarnów – Roman Ciepiela. Odbędzie się również panel poświęcony transformacji cyfrowej z perspektywy prezesów przedsiębiorstw. Wśród prelegentów znajdują się m.in.: Andrzej Nadolski (Prezes Zarządu PWN), Wojciech Sass (Prezes Zarządu Nationale Nederlanden), Krzysztof Folta (Prezes Zarządu TIM), Szymon Midera (Prezes Zarządu Shumee) oraz Pavel Adamovski (Country Manager UPS).

Informacje dodatkowe

Zwieńczeniem Forum Gospodarki Cyfrowej będzie wieczorna gala konkursu e-Commerce Polska Awards 2017 oraz Osobowość Polskiej Gospodarki Cyfrowej. Oba wydarzenia stanowią świetną okazję zarówno do rozmów biznesowych jak i nieformalnego networkingu.

Program Forum przygotowany został przez Radę Programową Forum Gospodarki Cyfrowej, w skład którego wchodzą praktykanci i eksperci z zakresu wdrożeń cyfrowych w kraju jak i za granicą.

Rejestracji na Forum Gospodarki Cyfrowej można dokonać na stronie: www.forumgc.pl

„Opierając swą działalność na kanałach online, poznawanie wyzwań i trendów panujących obecnie na rynku e-commerce jest dla nas bardzo ważne. Forum Gospodarki Cyfrowej to szansa nie tylko na zdobycie szerszej wiedzy w tym zakresie, ale też poszerzenie kontaktów biznesowych.”- komentuje Tymon Zastrzeżyński, ekspert pozyczkaportal.pl.