Kuki podnosi poprzeczkę – wyższa kwota darmowej pożyczki online

Serwis Kuki.pl od lat pojawia się w miesięcznych rankingach najlepszych pożyczek online. Teraz nowi klienci firmy mogą liczyć na jeszcze więcej. W ramach najnowszej promocji pierwsza pożyczka z RRSO 0 proc. pożyczymy od 200 do 5000 zł na 30 dni.

Nie ma ukrytych opłat i drobnych druczków. Warunkiem darmowej pożyczki jest jej terminowa spłata. Z oferty skorzystać można tylko jeden raz, przy kolejnych zobowiązaniach naliczane będą standardowe koszty pożyczkowe.

Kto ma szansę na promocyjną pożyczkę w Kuki?

Z promocyjnej pożyczki bez opłat skorzystać mogą wszyscy klienci, którzy nigdy wcześniej nie korzystali z usług serwisu Kuki. Wystarczy poprawne złożenie wniosku o pożyczkę i spełnianie wymogów firmy. Od pożyczkobiorcy wymagane jest obywatelstwo RP oraz miejsce zamieszkania i pracy na terenie kraju. Dodatkowe warunki jakie musimy spełniać to:

  • wiek od 20 do 75 lat,
  • własny numer telefonu komórkowego,
  • osobisty rachunek bankowy,
  • ważny dowód osobisty,
  • pełna zdolność do czynności prawnych,
  • pozytywna ocena zdolności kredytowej.

Pożyczkodawca nie wymaga dołączania zaświadczeń o dochodach i dodatkowych dokumentów. Potwierdzenie tożsamości pożyczkobiorcy odbywa się przez przelew weryfikacyjny w wysokości 1 grosza. Czas wydania decyzji pożyczkowej uzależniony jest od godzin księgowania przelewu. Po akceptacji wniosku pieniądze zostaną błyskawicznie przelane na konto klienta.

Oferta dla stałych klientów Kuki

Myślisz, że najlepsza Kuki przeznaczona jest tylko dla nowych klientów? Nic bardziej mylnego, firma docenia także swoich stałych pożyczkobiorców. W przypadku drugiej pożyczki wnioskować możemy o kwotę od 200 do 120 000 zł! Termin spłaty nie zmienia się i nadal wynosi od 1 do 30 dni.

Jeśli nie możemy uregulować pożyczki w terminie, możemy ubiegać się o przedłużenie okresu kredytowania o kolejne 7, 14 lub 30 dni. Pierwszą pożyczkę możemy przedłużyć dwukrotnie, a każdą następną już tylko jeden raz. Usługa pozwoli uniknąć karnych odsetek i wpisu do bazy dłużników. Wysokość opłat prolongacyjnych zamieszczona jest w Umowie Pożyczki oraz w Profilu Klienta.